Дорога в Буковель з Києва на автомобілі

doroga-bukovel

Дорога на Буковель

Ви зібралися в гірськолижний тур в Буковель?

Тоді вам доведеться подумати про те, як дістатися до цього карпатського курорту.

Якщо ви віддаєте перевагу всім іншим видам транспорту своє власне авто, прочитайте цей пост. Тут ми постаралися якомога детальніше описати можливі маршрути руху до Буковеля і ті сюрпризи, які можуть чекати вас на шляху.

Отже, розповідаємо про те, як їхати з Києва в Буковель.

Існує три основних маршруту, причому з якого б ви не поїхали, вам не минути Житомира і Тернополя, а ось подолати ділянку між цими двома містами можна по-різному.

Варіант перший:

Київ-Житомир-Любар-Гриців-Ямпіль-Тернопіль-Буковель

Саме невдале рішення, яке тільки можна придумати.

Можна підвіску втратити.
Любар-Ланівці — там Борисович і у**ався.

Реально все одно що газ клали через дорогу в поле.

Задній міст вигнув. Відбив стабілізатор поперечної стійкості і погнув міст.
Через Любар їдуть турист автобуси, тому що на 60 км коротше, але по витраті виходить одне і теж

Не дивіться на те, що саме через Любар зазвичай ходять туристичні автобуси. Справа в тому, що так можна скоротити 60 кілометрів шляху. Але економії на паливі ви не отримаєте, а виною тому – жахливі дороги. На деяких ділянках доводиться рухатися ледве-ледве.

Варіант другий:

Київ-Житомир-Бердичів-Хмельницький-Тернопіль-Буковель

Дорожнє покриття, як і в першому випадку, не відрізняється європейською якістю, так і нуднувато.

У Летичеві можна купити тараньку.

Це все.

 

Варіант третій рекомендують досвідчені мандрівники:

Київ-Житомир-Рівне-Тернопіль-Буковель

Вся принадність цього маршруту полягає в тому, що дорога від Житомира до Дубно – це частина траси, що йде до європейської кордоні. Будували цю ділянку польські фахівці, так що якість покриття відмінне, котити по ньому – одне задоволення.

А тепер опишемо останній маршрут детально.

Для того, чтобы сориентироваться и более четко представить себе будущий путь, откройте гугл-карту и следуйте за нами.

Виїжджаємо з Києва і прямуємо в Житомир.

Врахуйте, що ця ділянка траси знаходиться в стані ремонту: дорогу готують до чемпіонату Євро-2012. Час від часу шматки шосе перекривають, утворюються затори. У загальному і цілому, досить нервова поїздка виходить.

Вам належить заздалегідь вирішити, чи будете ви заїжджати в Житомир.

Якщо так, то при спуску з моста необхідно повернути праворуч і їхати далі по вулиці Ватутіна. Якщо ж особливих справ в Житомирі у вас немає (як і бажання подивитися на це місто), вам на окружну. Перед під'їздом до міста ви потрапите на нову божевільну розв'язку, з якої і підете на об'їзну дорогу. Намагайтеся не переплутати напрямок, інакше все-таки заїдете в Житомир.

Далі необхідно тримати шлях на Березівку. Цей населений пункт знаходиться в 15 кілометрах від Житомира і славиться тим, що тут працюють активні співробітники ДАЇ, невпинно відстежують ситуацію на дорозі. Коротше кажучи, знизьте швидкість до 60 км/год і спокійно продовжуйте свою подорож. Проїхавши трохи вперед, ви побачите заправку «Маршал».

У Березівці (15 км від Житомира) на «Маршала» оф**нна випічка,
відмінно годують і туалет класний безкоштовний!

Взявши старт в Березівках, можна добре розігнатися, тому що траса Київ-Рівне непогана. Новоград-Волинський вам потрібно об'їхати по окружній, але відразу за містом краще пригальмувати, тому що тут розташований черговий пост ДАІ.

Наступний пункт на вашому шляху – славне місто Корець.

Далі вам належить проїхати через містечко з поетичною назвою Біла Криниця. Але впадати в особливо мрійливий настрій не радимо, тому що прямо за Білою Криницею є поворот направо – це напрямок на Львів-Острог.

Їдемо до Дубна, але в саме місто не заїжджаємо, а огинаємо його по об'їзній. Врахуйте, що перед Дубно є поворот на Луцьк, а на ньому – черговий пост пильних дорожніх міліцейських.
Саме в Дубно вас чекає неприємна штука: дорога європейського рівня закінчується і починається звичайне наше неподобство. Після Дубно буде село Тараканів, в якому важливо уважно стежити за дорогою.

Село тарганів. Не пропустіть поворот «Тернопіль Чернівці». На клумбі наліво! Потім ще поворот наліво!

Після клумби повертайте ліворуч, а потім ще раз наліво, інакше не поїдете в Тернопіль, а у Львів.

Наступний пункт вашого маршруту Кременець. Якщо ви пересуваєтеся на легковому автомобілі, краще проїхати через місто. Автобусам заїжджати в населений пункт заборонено, так що доведеться витрачати час на об'їзд.

doroga-bukovel-lviv

 

Добралися до Тернополя, і проїжджаємо його без зупинок, бо нічого цікавого там, швидше за все, ви не побачите. По колу їдете прямо, головна дорога – по колу.
У селищі Дружба можна зупинитися, перепочити, поїсти і відвідати туалет. Тут теж потрібно бути уважним і дивитися на покажчики. Їдьте за вказівником Івано-Франківськ (він покаже направо), а прямо буде шлях на Чернівці.

Дивіться на рядність

Крім служителів закону тут є ще одна напасть – стан дорожнього полотна, а в деяких місцях – фактично її відсутність. Особливо гарні в цьому плані Бучач, Зоряни і Монастириська.

Село Зоряни після бучача, і там пі**а повна! Особливо в селі Монастыривська (сміється).
Там дороги просто немає. Німці в війну кидали танки

На під'їздах до Івано-Франківська потрібно бути обережним, тому що починаються численні об'їзні кругові дороги, на яких можна промахнутися. У Тысминце – перший круг, їдемо прямо. Не доїжджаючи до самого Івано-Франківська, на колі повертаємо наліво і їдемо до наступного. Тут знову наліво і до третього кола, на якому треба повернути праворуч. На четвертому колі повертаємо наліво і опиняємося на трасі, що веде в Надвірну. Тут вас чекає маленька радість: дорога стане трохи краще.

doroga-bukovel-ternopil

 

Ваш шлях лежить через Надвірну. Це симпатичне містечко, в темний час доби вулиці добре освітлені. Те ж саме стосується наступного населеного пункту – Яремче. Якщо поїдете вночі, зверніть увагу на будівлю вокзалу (воно буде у вас праворуч). Привабливе і незвичайне для провінції видовище.

Дорога в'ється і різко повертає, а ви тримаєте шлях на село Татарово. У самому кінці цього селища побачите покажчики Паляниця і Буковель. Тепер їдьте, нікуди не звертаючи – до курортної зони залишилося трохи.

Що стосується палива, то ціни на нього приблизно однакові на протязі всього шляху від Києва до Буковеля (мова йде про фірмових мережевих заправках). Останній раз радимо заправитися в Яремче на ОККО. Це остання АЗС на цьому напрямку, так що якщо плануєте подорожувати на машині по Карпатам, варто зробити запас.

doroga-bukovel-buka

Дуже сподіваємося, що наші поради стануть вам у нагоді, коли зберетеся в Буковель. Відмінного вам катання, веселого відпочинку!