Детальний маршрут Бережани - Івано-Франківськ

 1. 0,1 кмВирушайте на захід по вул. Лепких у напрямку до вул. А. Чайковського
 2. 0,6 кмПоверніть праворуч на вул. А. Чайковського
 3. 25 мПоверніть праворуч на вул. Тиха
 4. 0,5 кмПоверніть ліворуч
 5. 55 мПоверніть праворуч у напрямку до вул. Рогатинська/Е50/М12
 6. 31,6 кмПоверніть ліворуч на вул. Рогатинська/Е50/М12
  Продовжуйте рух по Е50/М12
 7. 57,4 кмПродовжуйте рух по Н09 (знаки ІВАНО-ФРАНКІВСЬК/IVANO-FRANKIVSK)
 8. 1,4 кмПродовжуйте рух по вул. Галицька (знаки ЦЕНТР)
 9. 86 мПоверніть ліворуч на пл. Ринок
 10. 36 мПоверніть праворуч і продовжуйте рух по пл. Ринок

Або якщо казати точно, то з центра Бережан до центра Івано-Франківська, відстань між містами складає 91806 метрів.

З Бережан до Івано-Франківська, їхати 6204 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Інтерактивна мапа розрахунку маршруту з Бережан до Івано-Франківська зроблена для цікавих подорожей українськими дорогами. Відстань з міста Бережани до Івано-Франківська автоматично розраховано, і допоможе вам порахувати вартість палива. Масштабуючи мапу з маршрутом ви можете розглянути всі селища і міста, що розташовані по дорозі. Ви шукали оптимальний шлях в місто Івано-Франківськ? згори є детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг Бережани - Івано-Франківськ.
Щоб розрахувати мапу маршруту з міста Бережан або дорогу з Івано-Франківська, потрібно вибрати місто відправлення, та пункт призначення та запустіть розрахунок маршруту. Просто почніть вводити назву міста з великої літери українською, та список зменшиться до пари варіантів співзвучних міст. Карта працює тільки дорогами України. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите карту маршруту і деталі маршруту. Буде показано відстань між обраними містами, як доїхати до міста Бережан, як доїхати в Івано-Франківськ або в інші міста України. Маршрут буде побудований на даних карт гугл, у котрих актуальні карти маршрутів між містами України. Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погоди, та стану доріг. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Бережан в місто Івано-Франківськ.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.