Детальний маршрут Біла Церква - Хмельницький

 1. 0,1 кмВирушайте на схід по вул. Івана Кожедуба у напрямку до вул. Інтендантська
 2. 0,9 кмПоверніть ліворуч на Р04
 3. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Ярослава Мудрого/Р04
 4. 2,8 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Р04/Р32
 5. 34,0 кмПродовжуйте рух по Сквирське ш./Р32
  Продовжуйте рух по Р32
 6. 77,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Р32
 7. 33,4 кмПоверніть ліворуч на E583/М21
 8. 1,4 кмПлавно поверніть праворуч
 9. 21,0 кмПродовжуйте рух по Т0219
 10. 17,9 кмПоверніть ліворуч
 11. 81,7 кмПоверніть праворуч на P31/Е50/М12
  Продовжуйте рух по М12
 12. 1,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Трудова
 13. 1,1 кмПоверніть праворуч на вул. Прибузька
 14. 0,7 кмПоверніть ліворуч на Старокостянтинівське шосе
 15. 1,1 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська
 16. 11 мПоверніть ліворуч на вул. Володимирська

Або якщо казати точно, то з центра Білої Церкви до центра Хмельницького, відстань між містами складає 275519 метрів.

З Білої Церкви до Хмельницького, їхати 15578 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Ви завітали на карту маршруту з Білої Церкви в місто Хмельницький. Шлях між містами Біла Церква - Хмельницький розраховується в км, по даним гугл карт. Подорожуючи машиною українськими автодорогами ви можете побудувати оптимальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати кількість пального и вартість поїздки. Повна схема маршруту з Білої Церкви до Хмельницького розташована знизу під мапою. Використовуючи масштаб можна масштабувати маршрут з Білої Церкви, та дізнатися деталі маршруту, також дізнатись як краще доїхати в місто Хмельницького.
Щоб прокласти новий маршрут від Білої Церкви чи дорогу з Хмельницького, оберіть місто звідки почати шлях, місто призначення після чого натисніть кнопку розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву потрібного міста українською, та список зменшиться до пари відповідних міст. Мапа працює тільки дорогами України. Якщо дорога є, ви побачите маршрут на карті і характеристики маршруту. Буде показано відстань між містами України, як доїхати в місто Біла Церква, як дістатися до міста Хмельницького або до інших міст країни. Маршрут побудований на даних карт гугла, де актуальні карти маршрутів між українськими містами.
Всі дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту може мінятися в залежності від погоди, та стану доріг. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Білої Церкви в Хмельницький.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.