Детальний маршрут Біла Церква - Рівне

 1. 0,1 кмВирушайте на схід по вул. Івана Кожедуба у напрямку до вул. Інтендантська
 2. 0,9 кмПоверніть ліворуч на Р04
 3. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Ярослава Мудрого/Р04 у напрямку до КИЇВ/ОДЕСА/вул. Київська/вул. Глиняна/ТОВ СУЧАСНИЙ СВІТ
 4. 2,8 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Сквирське ш./Р04/Р32 у напрямку до філія УКРАВТОЗАПЧАСТИНА/ФACTIВ/BIННИЦЯ/СКВИРА
 5. 33,2 кмПродовжуйте рух по Сквирське ш./Р32
  Продовжуйте рух по Р32
 6. 92,0 кмПоверніть праворуч на Автошлях Р 18/вул. Залізнична/Р18
  Продовжуйте рух по Автошлях Р 18/Р18
 7. 0,4 кмВиїдьте на автомагістраль до КОРОСТЕНЬ/РІВНЕ/КИЇВ
 8. 4,9 кмПриєднайтеся до потоку по Т0614
 9. 5,6 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Т0614 у напрямку до КИЇВ
 10. 191 кмПриєднайтеся до потоку по Е40/М06
 11. 2,1 кмТримайтеся ліворуч, щоб продовжити рух по вул. Київська
 12. 3,5 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по вул. Київська
 13. 1,2 кмПродовжуйте рух по вул. Соборна
 14. 74 мПоверніть праворуч на вул. Міцкевича (знаки готель УКРАЇНА/ТРЦ МАНХЕТТЕН/САРНИ/ЛУЦЬК)

Або якщо казати точно, то з центра Білої Церкви до центра Рівного, відстань між містами складає 338612 метрів.

З Білої Церкви до Рівного, їхати 16104 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта маршруту від Білої Церкви до Рівного зіставлена для планування подорожей по Україні. Відстань з міста Біла Церква в місто Рівне автоматично розраховано, і допоможе прикинути витрати на бензин. Масштабуючи карту з маршрутом ви можете побачити всі селища і міста, які розташовані по дорозі до Рівного. Ви шукали оптимальний шлях в місто Рівне, згори є детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Біла Церква - Рівне.
В Інтернеті багато інших сервісів для розрахунку карти маршруту. У кожного є переваги. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як доїхати в Біла Церква, як дістатися в Рівне, та розрахувати відстань з Білої Церкви до Рівного. Щоб побудувати новий маршрут з міста Білої Церкви або в Рівне, напишіть українськими літерами назву міста. Якщо такий маршрут існує, тоді з’явиться детальний опис маршруту. Карта з маршрутом використовує дані мап гугл, що описують ситуацію про дороги України. Всі дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погодних умов, та стану доріг. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Білої Церкви в Рівне. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.