Детальний маршрут Біла Церква - Житомир

 1. 0,1 кмВирушайте на схід по вул. Івана Кожедуба у напрямку до вул. Інтендантська
 2. 0,9 кмПоверніть ліворуч на Р04
 3. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Ярослава Мудрого/Р04 у напрямку до КИЇВ/ОДЕСА/вул. Київська/вул. Глиняна/ТОВ СУЧАСНИЙ СВІТ
 4. 2,8 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Сквирське ш./Р04/Р32 у напрямку до філія УКРАВТОЗАПЧАСТИНА/ФACTIВ/BIННИЦЯ/СКВИРА
 5. 33,2 кмПродовжуйте рух по Сквирське ш./Р32
  Продовжуйте рух по Р32
 6. 97,2 кмПоверніть праворуч на Автошлях Р 18/вул. Залізнична/Р18
  Продовжуйте рух по Автошлях Р 18/Р18
 7. 1,5 кмПоверніть праворуч на вул. Жуйка/E583/М21 (знаки ЦЕНТР)
 8. 2,5 кмПоверніть ліворуч на вул. Велика Бердичівська/E583/М21
  Продовжуйте рух по E583/М21
 9. 31 мРухайтесь на кільце

Або якщо казати точно, то з центра Білої Церкви до центра Житомира, відстань між містами складає 138918 метрів.

З Білої Церкви до Житомира, їхати 8400 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта розрахунку маршруту з міста Біла Церква до Житомира створена для кращих подорожей дорогами України. Відстань з міста Біла Церква в Житомир автоматично розраховано, що допоможе розрахувати вартість палива. Масштабуючи карту з маршрутом можна розглянути всі села і міста, що слідують дорогою до Житомира. Якщо ви шукали оптимальний шлях в Житомир? згори розташований детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Біла Церква - Житомир. У мережі є багато різних сервісів для пошуку маршрутів. У кожного є достатки. Сайт допоможе дізнатися як дістатися в Біла Церква, як дістатися в Житомир, та відстань від міста Білої Церкви до Житомира. Щоб знайти інший маршрут з міста Білої Церкви або в місто Житомир, впишіть українськими літерами назву міста. Якщо такий маршрут є, ви побачите детальний опис шляху. Мапа використовує дані google карт, котрі надають актуальні дані про українські дороги. Дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту може мінятися в залежності від погодних умов, та проблем на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі від Білої Церкви в місто Житомир.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.