Детальний маршрут Камянець-Подільський - Чернівці

 1. 0,8 кмВирушайте на південь по Хмельницьке ш.
 2. 1,3 кмПродовжуйте рух по вул. Шевченка (знаки ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "КСЕНІЯ"/ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ СТАРА ФОРТЕЦЯ/ПРИВАТБАНК)
 3. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Князів Коріатовичів/Р48 (знаки ХОТИН/ГАЛА-ГОТЕЛЬ)
 4. 1,6 кмПоверніть праворуч на вул. Лесі Українки (знаки ГАЛА-ГОТЕЛЬ/ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ФІЛЬВАРКИ ЦЕНТР)
 5. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Iвана Франка
 6. 19,8 кмПоверніть праворуч на Н03
 7. 58,7 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Н03 у напрямку до ЧЕРНІВЦІ/CHERNIVTSI
 8. 1,8 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд у напрямку до ЧЕРНІВЦІ/CHERNIVTSI
 9. 2,6 кмПродовжуйте рух по вул. Московської Олімпіади
 10. 1,1 кмПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по вул. Московської Олімпіади
 11. 1,6 кмПоверніть праворуч на вул. Руська/P62
 12. 33 мПоверніть ліворуч на Центральна пл.

Або якщо казати точно, то з центра Камянець-Подільського до центра Чернівців, відстань між містами складає 89769 метрів.

З Камянець-Подільського до Чернівців, їхати 5702 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн мапа визначення маршруту з Камянець-Подільського в місто Чернівці зроблена для допомоги у плануванні подорожей українськими дорогами. Відстань від Камянець-Подільського в місто Чернівці автоматично розраховано, що допоможе порахувати вартість палива. Масштабуючи карту маршруту можна розглянути всі селища і міста, що розташовані дорогою. Якщо ви шукали кращу дорогу до Чернівців? для цього вище представлений детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг.
В Інтернеті багато різних сервісів для пошуку маршрутів. У кожного свої недоліки. Наш сервіс допоможе дізнатися як доїхати в Камянець-Подільський, як дістатися в Чернівці, та розрахувати відстань з міста Камянець-Подільського до Чернівців. Щоб побудувати новий маршрут з міста Камянець-Подільського або в місто Чернівці, почніть писати українськими літерами назву міста. Якщо такий маршрут є, то ви побачите опис з деталями шляху. Карта використовує значення карт гугл, котрі дають кращі дані про українські дороги. Опис руху між містами та по вулицями несе суто рекомендаційний характер. Оскільки карта маршруту створена з даними карт гугла. Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлювальних цілей. При плануванні свого маршруту враховуйте погоду і стан дороги. Час в дорозі може мінятися в залежності від швидкісного режиму, часу доби та корків.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.