Детальний маршрут Хмельницький - Рівне

 1. 0,3 кмВирушайте на південний захід по вул. Володимирська у напрямку до вул. Героїв Майдану
 2. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Героїв Майдану
 3. 0,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Свободи/М12/Н03
 4. 0,9 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська
 5. 2,1 кмПоверніть ліворуч на Старокостянтинівське шосе
 6. 43,0 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Старокостянтинівське шосе/Н03
  Продовжуйте рух по Н03
 7. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Грушевського/Н03
 8. 30,0 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Ізяславська вул./Р05
  Продовжуйте рух по Р05
 9. 107 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Р05
 10. 3,5 кмПоверніть ліворуч і виїдьте на автомагістраль Е40/М06/Р05
 11. 0,2 кмПлавно поверніть ліворуч у напрямку до Е40/М06/Р05
 12. 87 мПлавно поверніть праворуч на Е40/М06/Р05
 13. 1,0 кмПоверніть праворуч
 14. 4,8 кмПродовжуйте рух по вул. Вячеслава Чорновола
 15. 74 мПродовжуйте рух по вул. Міцкевича

Або якщо казати точно, то з центра Хмельницького до центра Рівного, відстань між містами складає 194286 метрів.

З Хмельницького до Рівного, їхати 10910 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн мапа розрахунку маршруту від Хмельницького в Рівне зіставлена для допомоги у плануванні подорожей українськими дорогами. Відстань з Хмельницького в місто Рівне розраховується автоматично, і допоможе розрахувати вартість палива. Масштабуючи карту маршруту можна розглянути всі селища і міста, які слідують по дорозі. Ви шукали кращу дорогу в місто Рівне, для цього вище представлений детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Хмельницький - Рівне.
Щоб побудувати мапу маршруту від міста Хмельницького або дорогу з Рівного, потрібно вибрати місто звідки почати шлях, та пункт призначення після чого почніть розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву міста українськими літерами, та список скоротиться до кількох варіантів співзвучних міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите маршрут на карті та опис шляху. Ви дізнаєтесь відстань між українськими містами, як дістатися до Хмельницького, як дістатися в місто Рівне або до інших міст України. Маршрут буде побудований за допомогою мап гугл, де кращі дані про відстані між українськими містами.
Всі дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та дорожніх пригод на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Хмельницького в Рівне. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.