Детальний маршрут Хмельницький - Тернопіль

 1. 0,9 кмВирушайте на південний захід по вул. Володимирська у напрямку до вул. Героїв Майдану
 2. 0,5 кмПоверніть ліворуч на Кам'янецька вул.
 3. 0,2 кмПоверніть праворуч на з’їзд до ТЕРНОПІЛЬ/РЕЧОВИЙ РИНОК
 4. 2,5 кмПриєднайтеся до потоку по вул. Толстого/М12
  Продовжуйте рух по М12
 5. 104 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Львівське ш./М12 у напрямку до ТЕРНОПІЛЬ
  Продовжуйте рух по М12
 6. 2,5 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на просп. Степана Бандери у напрямку до ЦЕНТР
 7. 0,2 кмПродовжуйте рух по вул. Руська
 8. 0,6 кмПоверніть праворуч на вул. Богдана Хмельницького (знаки Залізничний вокзал/Central railway station/вупиця Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО)
 9. 91 мПоверніть ліворуч на вул. Качали
 10. 0,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Івана Франка
 11. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Чорновола

Або якщо казати точно, то з центра Хмельницького до центра Тернополя, відстань між містами складає 111725 метрів.

З Хмельницького до Тернополя, їхати 6633 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Вітаємо на карті маршруту з міста Хмельницький в місто Тернопіль. Маршрут між містами Хмельницький і Тернопіль розраховується в кілометрах, за допомогою гугл карт. Рухаючись машиною українськими містами ви зможете узнати оптимальний маршрут, що допоможе розрахувати витрата пального и вартість поїздки. Покрокова схема маршруту з Хмельницького описана під картою. З допомогою масштабу можна розглянути мапу маршруту з Хмельницького, та дізнатися деталі дороги, також дізнатись яка краща дорога до міста Тернополя.
В Інтернеті багато різних сервісів для пошуку маршруту. Кожен з них має свої недоліки. Сайт допоможе дізнатися як доїхати в Хмельницький, як доїхати в Тернопіль, та розрахувати відстань від Хмельницького до міста Тернополя. Щоб знайти інший маршрут з Хмельницького або в місто Тернопіль, впишіть українськими літерами назву міста. Якщо цей маршрут є, тоді ви побачите детальний опис маршруту. Карта маршрутів використовує значення мап google, котрі надають актуальні дані про українські дороги.
Графік руху між містами та по дорогах несе суто рекомендаційний характер. Тому що карта маршруту створена з даними карт гугл. Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлювальних цілей. Для планування маршрутів враховуйте погоду і стан доріг. Час в дорозі може мінятися в залежності від швидкості автомобіля, часу доби та тягучок.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.