Детальний маршрут Кіровоград - Одеса

 1. 0,2 кмВирушайте на північ у напрямку до Преображенська вул.
 2. 0,3 кмНа кільці виконайте з’їзд на вул. Островського
 3. 0,2 кмПродовжуйте рух по Василівський пров.
 4. 2,2 кмПоверніть праворуч на вул. Соборна/М13
  Продовжуйте рух по М13
 5. 2,8 кмПродовжуйте рух по вул. Євгена Тельнова/М13
  Продовжуйте рух по М13
 6. 2,8 кмПродовжуйте рух по Університетський просп./М13
  Продовжуйте рух по М13
 7. 168 кмПоверніть ліворуч на Кільцева дор./E584/Е 584/М13
  Продовжуйте рух по E584/Е 584/М13
 8. 29,6 кмВиїдьте на автомагістраль E95/Е 95/М05
 9. 122 кмПродовжуйте рух по E95/Е 95/М05
 10. 0,1 кмПродовжуйте рух по вул. Розумовська
 11. 0,2 кмПлавно поверніть праворуч у напрямку до вул. Балківська/М16
 12. 0,4 кмПлавно поверніть праворуч на вул. Балківська/М16
 13. 1,1 кмПоверніть праворуч на Розкидайлівська вул.
 14. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Старопортофранківська
 15. 0,2 кмПоверніть праворуч на Лютеранський пров.
 16. 57 мПоверніть ліворуч на Ковальська вул.

Або якщо казати точно, то з центра Кіровограда до центра Одеси, відстань між містами складає 330124 метрів.

З Кіровограда до Одеси, їхати 16186 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Вітаємо на карті маршруту з міста Кіровоград в місто Одеса. Відстань між містами Кіровоград - Одеса розраховується кілометрами, з допомогою мап гугла. Рухаючись автомобілем Містами України ви можете узнати детальний маршрут, що в свою чергу допоможе розрахувати витрата палива и вартість подорожі. Детальна схема маршруту до Одеси знаходиться відразу під мапою. Використовуючи масштаб можна масштабувати карту маршруту з Кіровограда, і побачити деталі вулиць, також дізнатись як краще доїхати до Одеси. Щоб побудувати карту маршруту від Кіровограда чи дорогу з Одеси, оберіть місто відправлення, та пункт призначення та запустіть розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву міста з великої літери українськими літерами, та список скоротиться до кількох варіантів схожих міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо маршрут можливий, то ви побачите карту маршруту та детальні характеристики маршруту. Ви дізнаєтесь відстань між обраними містами, як доїхати до Кіровограда, як доїхати в місто Одеса чи до сусідніх міст України. Маршрут побудований на даних мап гугл, де точні карти маршрутів між українськими містами.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту між містами може мінятися в залежності від погоди, та стану доріг України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Кіровограда в місто Одеса.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.