Детальний маршрут Коростень - Чернігів

 1. 0,6 кмВирушайте на південний схід по вулиця Героїв Небесної Сотні у напрямку до Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
 2. 4,4 кмПоверніть праворуч на Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
  Продовжуйте рух по Жовтнева вул./P28/Р28
 3. 98,2 кмПоверніть праворуч на Е373/М07 (знаки КИЇВ/KYIV)
 4. 36,5 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Е373/М07 у напрямку до КИЇВ/KYIV
 5. 6,7 кмПродовжуйте рух по Велика Кільцева дор./Велика Окружна дор./T1027/Т1027 (знаки ЧЕРНІГІВ/ОБОЛОНЬ/ВИШГОРОД/VYSHHOROD/CHERNIHIV)
 6. 0,7 кмПоверніть праворуч на Мінський просп./Р02 (знаки вул. ВИШГОРОДСЬКА/VYSHHORODSKA Str/вулиця ФРУНЗЕ/FRUNZE Str/вулиця ОЛЕНИ ТЕЛІГИ/OLENY TELIHY Str)
 7. 2,5 кмНа пл. Тараса Шевченка поверніть на 3-ій виїзд до вул. Полярна і продовжуйте рух до ХАРКІВ/KHARKIV/ДОНЕЦЬК/DONETSK/аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ЧЕРНІГІВ/CHERNIHIV/будівельний гіпермаркет ЛЕРУА МЕРЛЕН/вулиця ЛЕБЕДИНСЬКА/УГМК СУПЕРМАРКЕТ МЕТАЛУ
 8. 3,7 кмПоверніть праворуч на вул. Богатирська (знаки аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ХАРКІВ/KHARKIV)
 9. 2,1 кмПродовжуйте рух по просп. Степана Бандери
 10. 2,1 кмПродовжуйте рух по Московський міст
 11. 3,5 кмПродовжуйте рух по проспект Генерала Ватутіна
 12. 4,1 кмПоверніть праворуч на вул. Братиславська (знаки вулиця БРАТИСЛАВСЬКА/BRATYSLAVSKA Str/НСК ОЛІМПІЙСЬКИЙ/OLYMPIC STADIUM/залізничний ВОКЗАЛ/railway STATION/міст МЕТРО/METRO bridge/центральний АВТОВОКЗАЛ/CENTRAL BUS STATION/аеропорт КИЇВ/airport KYIV/проспект ЮРІЯ ГАГАРІНА/YURIIA HAHARINA Ave/пл. ЛЕНІНГРАДСЬКА/LENINHRADSKA Sq/шосе ХАРЬКІВСЬКЕ/KHARKIVSKE Highway/ОДЕСА/ODESA/ЛУГАНСЬК/LUHANSK/ЧЕРНІГІВ/CHERNIHIV/ХАРКІВ/KHARKIV/аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ДОНЕЦЬК/DONETSK)
 13. 0,1 кмПродовжуйте рух по Новоросійська пл./вул. Гната Хоткевича/E95/Е95/М01
 14. 0,1 кмВиїдьте на автомагістраль до ХАРКІВ/KHARKIV/ДОНЕЦЬК/DONETSK/аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ЧЕРНІГІВ/CHERNIHIV
 15. 113 кмПродовжуйте рух по Броварський просп./E95/Е101/Е95/М01/Н07
  Продовжуйте рух по М01
 16. 5,3 кмВиїдьте на М01
 17. 0,2 кмПоверніть на виїзд у напрямку до М01
 18. 10,9 кмПродовжуйте рух по М01
 19. 0,5 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на проспект Миру/М01/Р67
 20. 30 мПоверніть праворуч на просп. Перемоги/М01 (знаки пр. ПЕРЕМОГИ/АМЕРИКА/магазин техніки Apple/ГОМЕЛЬ/HOMEL/БОУЛІНГ-КЛУБ СВІТЛОФОР)
 21. 0,6 кмПоверніть ліворуч на проспект Миру/М01

Або якщо казати точно, то з центра Коростеня до центра Чернігова, відстань між містами складає 295896 метрів.

З Коростеня до Чернігова, їхати 14863 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн мапа визначення маршруту від міста Коростеня до Чернігова зроблена для кращих подорожей дорогами України. Відстань з міста Коростень в місто Чернігів розраховується автоматично, і допоможе вам розрахувати вартість палива. Наближаючи карту з маршрутом можна побачити всі населені пункти, що розташовані по дорозі в Чернігів. Ви шукали як краще доїхати в місто Чернігів, то вище є детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі.
У мережі є багато інших сервісів для розрахунку мапи маршруту. У кожного є достатки. Сайт допоможе дізнатися як доїхати в Коростень, як дістатися в Чернігів, та розрахувати відстань від міста Коростеня до міста Чернігова. Щоб знайти інший маршрут з міста Коростеня або в Чернігів, напишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо цей маршрут існує, з’явиться детальний опис шляху. Карта використовує дані мап google, котрі дають кращі дані про дороги України. Всі дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Коростеня в Чернігів.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.