Детальний маршрут Коростень - Київ

 1. 0,6 кмВирушайте на південний схід по вулиця Героїв Небесної Сотні у напрямку до Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
 2. 4,4 кмПоверніть праворуч на Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
  Продовжуйте рух по Жовтнева вул./P28/Р28
 3. 98,2 кмПоверніть праворуч на Е373/М07 (знаки КИЇВ/KYIV)
 4. 21,9 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Е373/М07 у напрямку до КИЇВ/KYIV
 5. 12,9 кмПоверніть праворуч на Т1001 (знаки ВОРЗЕЛЬ/VORZEL/ЖИТОМИР/ZHYTOMYR)
 6. 0,1 кмПриєднайтеся до потоку по Е40/М06
 7. 0,2 кмПлавно поверніть ліворуч у напрямку до Е40/М06
 8. 12,7 кмПлавно поверніть праворуч на Е40/М06
 9. 9,6 кмПродовжуйте рух по проспект Перемоги
 10. 0,2 кмПродовжуйте рух по пл. Перемоги
 11. 1,9 кмПродовжуйте рух по бул. Тараса Шевченка
 12. 0,9 кмПоверніть ліворуч на вул. Хрещатик (знаки вулиця ХРЕЩАТИК/KHRESHCHATYK Str.)

Або якщо казати точно, то з центра Коростеня до центра Києва, відстань між містами складає 163655 метрів.

З Коростеня до Києва, їхати 7962 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта маршруту від Коростеня до Києва зіставлена для планування подорожей по Україні. Відстань з міста Коростень в місто Київ автоматично розраховано, і допоможе прикинути витрати на бензин. Масштабуючи карту з маршрутом ви можете побачити всі селища і міста, які розташовані по дорозі до Києва. Ви шукали оптимальний шлях в місто Київ, згори є детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Коростень - Київ.
В Інтернеті багато інших сервісів для розрахунку карти маршруту. У кожного є переваги. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як доїхати в Коростень, як дістатися в Київ, та розрахувати відстань з Коростеня до Києва. Щоб побудувати новий маршрут з міста Коростеня або в Київ, напишіть українськими літерами назву міста. Якщо такий маршрут існує, тоді з’явиться детальний опис маршруту. Карта з маршрутом використовує дані мап гугл, що описують ситуацію про дороги України. Всі дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погодних умов, та стану доріг. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Коростеня в Київ. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.