Детальний маршрут Коростень - Луцьк

 1. 0,6 кмВирушайте на південний схід по вул. Табукашвілі у напрямку до Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
 2. 4,5 кмПоверніть праворуч на Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28/Р28
  Продовжуйте рух по Жовтнева вул./P28/Р28
 3. 152 кмПоверніть ліворуч на Е373/М07
 4. 48,1 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Е373/М07
 5. 31,9 кмПоверніть ліворуч на Т1802
 6. 47,6 кмПоверніть ліворуч на P14/Р14
 7. 0,6 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на вул. Устилузька/вул. Шевченка/Н22
  Продовжуйте рух по вул. Устилузька/Н22

Або якщо казати точно, то з центра Коростеня до центра Луцька, відстань між містами складає 285407 метрів.

З Коростеня до Луцька, їхати 12826 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта розрахунку маршруту від міста Коростеня до Луцька зроблена для цікавих подорожей українськими дорогами. Відстань з Коростеня в Луцьк розраховується автоматично, і допоможе вам дізнатися вартість поїздки. Масштабуючи мапу маршруту можна побачити всі міста і села, які розташовані дорогою в Луцьк. Ви шукали кращу дорогу в Луцьк, для цього вище є детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг Коростень - Луцьк. Щоб побудувати карту маршруту від міста Коростеня чи дорогу з Луцька, оберіть місто відправлення, місто призначення після чого почніть розрахунок маршруту. Починайте вводити назву міста кирилицею, та список скоротиться до пари відповідних міст. Карта будує маршрут тільки по дорогам України. Якщо маршрут можливий, то ви побачите карту маршруту і опис поїздки. Ви дізнаєтесь відстань між містами, як дістатися в Коростень, як дістатися до Луцька чи в сусідні міста країни. Маршрут побудований на основі карт гугл, у котрих актуальні дані про відстані між містами України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту може мінятися в залежності від погоди, та дорожніх пригод на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Коростеня в місто Луцьк. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.