Детальний маршрут Коростень - Житомир

  1. 0,6 кмВирушайте на південний схід по вулиця Героїв Небесної Сотні у напрямку до Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28
  2. 9,3 кмПоверніть ліворуч на Жовтнева вул./вул. Михайла Грушевського/P28
    Продовжуйте рух по P28
  3. 74,3 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по P28 у напрямку до ЖИТОМИР/ZITOMIR
  4. 1,6 кмПродовжуйте рух по вул. Покровська
  5. 0,5 кмПоверніть праворуч на вул. Михайла Грушевського
  6. 0,4 кмПоверніть ліворуч на вул. Перемоги/E583/М21
  7. 46 мРухайтесь на кільце

Або якщо казати точно, то з центра Коростеня до центра Житомира, відстань між містами складає 86784 метрів.

З Коростеня до Житомира, їхати 5463 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Ви перейшли на мапу маршруту з міста Коростень до Житомира. Дорога між містами Коростень та Житомир вимірюється в кілометрах, використовуючи дані від карт гугла. Подорожуючи на авто українськими містами ви можете узнати найкращий маршрут, що допоможе розрахувати витрата палива и бюджет дороги. Повна схема маршруту з Коростеня до Житомира показана відразу під мапою. Використовуючи масштаб можна наближати карту маршруту від Коростеня, і побачити деталі дороги, і визначити нюанси маршруту до Житомира.
Щоб побудувати новий маршрут з міста Коростеня чи дорогу з Житомира, оберіть місто звідки почати шлях, та місто призначення після чого натисніть кнопку розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву потрібного міста українською мовою, та список зменшиться до пари варіантів співзвучних міст. Мапа дійсна лише по українським дорогам. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите карту маршруту та опис поїздки. Буде розраховано відстань між обраними містами, як дістатися до Коростеня, як доїхати в місто Житомир або до сусідніх міст. Маршрут буде побудований на даних карт гугла, де точні карти маршрутів між містами України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погоди, та проблем на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Коростеня в місто Житомир.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.