Детальний маршрут Київ - Харків

 1. 0,9 кмВирушайте на південний захід по вул. Хрещатик у напрямку до вул. Архітектора Городецького
  Ця дорога може бути частково закрита в певні години або дні
 2. 0,2 кмПродовжуйте рух по вул. Велика Васильківська (знаки вулиця ЖИЛЯНСЬКА/ZHYLYANS'KA Str/вулиця ШОТА РУСТАВЕЛІ/SHOTA RUSTAVELI Str/салон CERAMIC FASHION)
 3. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Павла Скоропадського
 4. 0,3 кмПоверніть праворуч на вул. Басейна (знаки вулиця БАСЕЙНА/BASEINA Str/аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ЧЕРНІГІВ/CHERNIHIV)
 5. 2,7 кмПродовжуйте рух по бул. Лесі Українки
 6. 2,2 кмПродовжуйте рух по вулиця Михайла Бойчука
 7. 0,2 кмПлавно поверніть ліворуч і виїдьте на автомагістраль до ХАРКІВ/KHARKIV/ДОНЕЦЬК/DONETSK/аеропорт БОРИСПІЛЬ/BORYSPIL AIRPORT/ЧЕРНІГІВ/CHERNIHIV
 8. 0,5 кмПриєднайтеся до потоку по вул. Саперно-Слобідська
 9. 2,8 кмПродовжуйте рух по міст Південний
 10. 459 кмПродовжуйте рух по просп. Миколи Бажана/Е40/М06
  Продовжуйте рух по Е40
 11. 1,1 кмПродовжуйте рух по М03
 12. 0,7 кмПродовжуйте рух по Гуківський міст
 13. 0,6 кмПродовжуйте рух по Удянський міст
 14. 0,2 кмПродовжуйте рух по Залютинський міст
 15. 5,1 кмПродовжуйте рух по вул. Полтавський Шлях
 16. 0,2 кмПоверніть ліворуч на Лопанська наб.
 17. 68 мПоверніть праворуч на Купецький міст
 18. 0,2 кмПродовжуйте рух по Соборний узвіз
 19. 0,3 кмПоверніть ліворуч на Університетська вул.
 20. 18 мПоверніть праворуч на пл. Конституції
 21. 22 мПоверніть ліворуч

Або якщо казати точно, то з центра Києва до центра Харкова, відстань між містами складає 477468 метрів.

З Києва до Харкова, їхати 22429 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Он-лайн карта розрахунку маршруту від міста Києва в Харків створена для допомоги у плануванні подорожей українськими містами. Відстань з міста Київ до міста Харкова розраховується автоматично, що допоможе розрахувати вартість палива. Масштабуючи мапу маршруту ви зможете розглянути всі міста і села, які розташовані дорогою. Ви шукали кращу дорогу в Харків? згори представлений детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Київ - Харків.
Щоб прокласти новий маршрут з міста Києва або дорогу від Харкова, оберіть місто початку маршруту, місто призначення та почніть розрахунок маршруту. Починайте вводити назву потрібного міста з великої літери українською мовою, та список скоротиться до кількох співзвучних міст. Карта будує маршрут тільки дорогами України. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите маршрут на карті і характеристики маршруту. Буде розраховано відстань між українськими містами, як дістатися до міста Києва, як доїхати в Харків чи в інші міста України. Маршрут буде побудований за допомогою мап гугл, де кращі дані про відстані між містами України.
Інформація на сайті мають рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погоди, та дорожніх пригод на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі від Києва в Харків. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.