Детальний маршрут Київ - Рівне

 1. 0,9 кмВирушайте на південний захід по вул. Хрещатик у напрямку до вул. Прорізна
 2. 1,9 кмПоверніть праворуч на бул. Тараса Шевченка
 3. 0,3 кмПродовжуйте рух по пл. Перемоги
 4. 11,6 кмПродовжуйте рух по проспект Перемоги
 5. 306 кмПродовжуйте рух по Брест-Литовське ш./Е40/М06
  Продовжуйте рух по Е40/М06
 6. 0,9 кмТримайтеся ліворуч
 7. 1,2 кмПродовжуйте рух по вул. Київська
 8. 3,5 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по вул. Київська
 9. 1,2 кмПродовжуйте рух по вул. Соборна
 10. 79 мПоверніть праворуч на вул. Міцкевича

Або якщо казати точно, то з центра Києва до центра Рівного, відстань між містами складає 327235 метрів.

З Києва до Рівного, їхати 12428 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн карта маршруту від Києва в місто Рівне зіставлена для планування подорожей українськими містами. Відстань з Києва в Рівне автоматично розраховано, і допоможе вам порахувати вартість палива. Масштабуючи мапу з маршрутом ви можете розглянути всі населені пункти, які дорогою. Ви шукали як краще доїхати в місто Рівне, то вище представлений детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі Київ - Рівне.
Існує багато різних сайтів для розрахунку маршрутів. У кожного є плюси і мінуси. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як доїхати в Київ, як дістатися в Рівне, та розрахувати відстань від Києва до міста Рівного. Щоб знайти інший маршрут з міста Києва або в місто Рівне, напишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо цей маршрут існує, тоді з’явиться детальний опис шляху. Мапа маршрутів використовує значення карт google, що дають кращі дані про дороги України.
Всі дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту може мінятися в залежності від погодних умов, та стану доріг України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Києва в Рівне.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.