Детальний маршрут Ланівці - Львів

 1. 0,5 кмПрямуйте на північ
 2. 1,0 кмПоверніть праворуч
 3. 1,4 кмПоверніть праворуч на вул. Привокзальна
 4. 85 мПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по вул. Привокзальна
 5. 43,6 кмПоверніть ліворуч на вул. Тернопільська/Р43
  Продовжуйте рух по Р43
 6. 7,8 кмПоверніть ліворуч на Е85/М19/Р43
 7. 14,5 кмПоверніть праворуч на вул. Полковника Морозенка/P41/Р41
  Продовжуйте рух по P41/Р41
 8. 119 кмПоверніть праворуч на H02/Н02
 9. 0,4 кмПоверніть праворуч на Соборна пл./E471/М06
  Продовжуйте рух по E471/М06

Або якщо казати точно, то з центра Ланівців до центра Львова, відстань між містами складає 187870 метрів.

З Ланівців до Львова, їхати 11493 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Це карта оптимального маршруту від міста Ланівці до міста Львів. Дорога між містами Ланівці та Львів вимірюється в кілометрах, за допомогою мап гугл. Подорожуючи машиною українськими автодорогами ви можете узнати детальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати споживання палива и вартість подорожі. Детальна схема маршруту розташована знизу під мапою. Використовуючи масштаб можна розглянути маршрут від Ланівців, і побачити деталі дороги, також дізнатись яка краща дорога в Львів. Щоб прокласти новий маршрут від Ланівців чи дорогу від Львова, потрібно вибрати місто відправлення, та місто призначення та почніть розрахунку маршруту. Починайте писати назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до кількох відповідних міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо дорога є, ви побачите карту маршруту та детальні характеристики поїздки. Буде розраховано відстань між потрібними містами, як дістатися до Ланівців, як дістатися до Львова чи в сусідні міста країни. Маршрут побудований на даних карт гугл, у котрих актуальні дані про відстані між українськими містами.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Ланівців в місто Львів.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.