Детальний маршрут Майданецьке - Київ

 1. 0,3 кмПрямуйте на північний захід
 2. 0,2 кмПоверніть ліворуч
 3. 0,7 кмПоверніть праворуч
 4. 2,6 кмПоверніть праворуч
 5. 5,1 кмПоверніть ліворуч
 6. 1,0 кмПродовжуйте рух по вул. Гагаріна
 7. 0,1 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд
 8. 1,5 кмПродовжуйте рух по вул. Соборна
 9. 6,6 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд у напрямку до МАНЬКІВКА
 10. 12,0 кмПлавно поверніть ліворуч
 11. 8,5 кмПоверніть праворуч
 12. 2,5 кмПродовжуйте рух по вул. Українська
 13. 4,7 кмПриєднайтеся до потоку по Т2406
 14. 183 кмПоверніть праворуч на E95/М05
  Продовжуйте рух по E95
 15. 67 мПоверніть на виїзд у напрямку до ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА/CHERVONOARMIISKA Str./ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО/SAKSAHANSKOHO Str./ПЛ. ЛЬВА ТОЛСТОГО/LVA TOLSTOHO sq.
 16. 0,3 кмПродовжуйте рух по Либідська пл.
 17. 3,6 кмПродовжуйте рух по вул. Велика Васильківська
 18. 20 мПлавно поверніть ліворуч у напрямку до вул. Велика Васильківська
 19. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Велика Васильківська
 20. 0,9 кмПродовжуйте рух по вул. Хрещатик

Або якщо казати точно, то з центра Майданецького до центра Києва, відстань між містами складає 233604 метрів.

З Майданецького до Києва, їхати 12492 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Ви завітали на карту маршруту з міста Майданецького до Києва. Маршрут між містами Майданецьке і Київ вимірюється в кілометрах, з допомогою гугл мап. Подорожуючи на автомобілі дорогами України ви зможете побудувати найкращий маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати кількість пального и бюджет дороги. Детальна схема маршруту з Майданецького описана відразу під картою. Використовуючи масштаб можна розглянути карту маршруту з Майданецького, і побачити деталі вулиць, і визначити яка краща дорога в Київ.
У мережі є багато різних сайтів для побудови маршруту. У кожного свої переваги. Наш сервіс допоможе дізнатися як дістатися в Майданецьке, як дістатися в Київ, та розрахувати відстань з міста Майданецького до Києва. Щоб знайти новий маршрут з міста Майданецького або в місто Київ, почніть писати українськими літерами назву міста. Якщо цей маршрут є, то з’явиться опис з деталями дороги. Мапа використовує значення карт гугл, що надають актуальні дані про дороги України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі від Майданецького в місто Київ. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.