Детальний маршрут Одеса - Миколаїв

 1. 56 мВирушайте на північний захід по Ковальська вул. у напрямку до пров. Топольського
 2. 0,2 кмПоверніть праворуч на пров. Топольського
 3. 0,7 кмПоверніть ліворуч на вул. Новосельського
 4. 0,8 кмПродовжуйте рух по вул. Ольгіївська
 5. 0,5 кмПоверніть ліворуч на узвіз Маринеско
 6. 8,2 кмПродовжуйте рух по вул. Чорноморського Козацтва/M14
  Продовжуйте рух по M14
 7. 14 мПоверніть ліворуч на Похила вул./M14
 8. 121 кмПродовжуйте рух по просп. Добровольського/M14
  Продовжуйте рух по M14
 9. 0,4 кмПоверніть ліворуч на вул. Пушкінська/M14/Е58
 10. 0,6 кмПоверніть праворуч на вул. Адміральська

Або якщо казати точно, то з центра Одеси до центра Миколаєва, відстань між містами складає 132782 метрів.

З Одеси до Миколаєва, їхати 7133 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Інтерактивна мапа визначення маршруту від Одеси в місто Миколаїв створена для кращих подорожей українськими дорогами. Відстань з Одеси до міста Миколаєва розраховується автоматично, що допоможе дізнатися вартість поїздки. Наближаючи карту з маршрутом ви можете розглянути всі села і міста, які слідують по дорозі до Миколаєва. Ви шукали кращу дорогу в місто Миколаїв? то вище є детальний опис маршруту, з назвами доріг Одеса - Миколаїв. Щоб розрахувати мапу маршруту з міста Одеси або маршрут з Миколаєва, потрібно вибрати місто відправлення, пункт призначення після чого запустіть розрахунок маршруту. Починайте писати назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до пари варіантів відповідних міст. Карта будує маршрут тільки по дорогам України. Якщо дорога є, тоді ви побачите карту маршруту і характеристики шляху. Ви дізнаєтесь відстань між обраними містами, як доїхати в Одеса, як доїхати в Миколаїв або до сусідніх міст. Маршрут буде побудований на основі карт гугла, де актуальні дані про відстані між містами України.
Опис руху між населеними пунктами та по вулицями несе суто рекомендаційний характер. Тому що карта маршруту створена на основі карт гугла. Наш сайт надає інформацію про маршруті для ознайомлення. При плануванні нових маршрутів враховуйте погоду і стан доріг. Час в дорозі може мінятися в залежності від швидкості автомобіля, часу доби та кількості тягучок.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.