Детальний маршрут Острог - Хмельницький

 1. 84 мВирушайте на північний захід у напрямку до вул. Князів Острозьких/P26
  Дорога частково обмеженого користування
 2. 82 мПоверніть праворуч на вул. Князів Острозьких/P26
 3. 0,2 кмПоверніть праворуч на просп. Незалежності/Р05
 4. 0,1 кмПоверніть ліворуч на вул. Татарська/Р05
 5. 69,6 кмПоверніть праворуч на вул. Глібова/Р05
  Продовжуйте рух по Р05
 6. 30,0 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Р05 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ/ЧЕРНІВЦІ
 7. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Грушевського/Н03 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
 8. 43,0 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по вул. Грушевського/Н03 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
  Продовжуйте рух по Н03
 9. 2,2 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Старокостянтинівське шосе у напрямку до ВДАІ УМВС/УДАІ УМВС/ЦЕНТР/ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ
 10. 1,1 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська
 11. 11 мПоверніть ліворуч на вул. Володимирська

Або якщо казати точно, то з центра Острога до центра Хмельницького, відстань між містами складає 146941 метрів.

З Острога до Хмельницького, їхати 8535 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Он-лайн карта маршруту з міста Острог до Хмельницького створена для цікавих подорожей по Україні. Відстань від Острога до міста Хмельницького автоматично розраховано, і допоможе порахувати вартість палива. Наближаючи карту з маршрутом ви зможете розглянути населені пункти, що слідують по дорозі в Хмельницький. Ви шукали оптимальний шлях до Хмельницького, то вище представлений детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі.
Щоб прокласти новий маршрут з міста Острога чи дорогу від Хмельницького, оберіть місто відправлення, та пункт призначення після чого запустіть розрахунку маршруту. Просто почніть писати назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до пари співзвучних міст. Карта дійсна лише по дорогам України. Якщо дорога є, тоді ви побачите маршрут на карті і опис поїздки. Буде розраховано відстань між українськими містами, як дістатися в Острог, як дістатися до Хмельницького чи до сусідніх міст. Маршрут побудований на даних карт гугла, у котрих актуальні карти маршрутів між українськими містами.
Всі дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та стану доріг. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі від Острога в місто Хмельницький. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.