Детальний маршрут Полтава - Харків

 1. 0,1 кмВирушайте на схід у напрямку до вул. 1100-річчя Полтави/E584/Е584/М22
 2. 71 мНа кільці виконайте з’їзд на вул. Соборності
 3. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Європейська
 4. 2,8 кмПоверніть ліворуч на вул. Небесної Сотні (знаки вул. ЛЕНІНА)
 5. 1,0 кмПоверніть праворуч на просп. Миру/Т1707
 6. 42 мПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по просп. Миру/Т1707
 7. 1,5 кмПродовжуйте рух по Т1707
 8. 130 кмНа роздоріжжі тримайтеся ліворуч, рухайтеся за знаками НИЖНІ МЛИНИ/ХАРКІВ/KHARKIV і виїжджайте на P11/Е40/М03/Р11
  Продовжуйте рух по М03
 9. 0,7 кмПродовжуйте рух по Гуківський міст
 10. 0,6 кмПродовжуйте рух по Удянський міст
 11. 0,2 кмПродовжуйте рух по Залютинський міст
 12. 5,1 кмПродовжуйте рух по вул. Полтавський Шлях
 13. 0,2 кмПоверніть ліворуч на Лопанська наб.
 14. 68 мПоверніть праворуч на Купецький міст
 15. 0,2 кмПродовжуйте рух по Соборний узвіз
 16. 0,3 кмПоверніть ліворуч на Університетська вул.
 17. 18 мПоверніть праворуч на пл. Конституції
 18. 22 мПоверніть ліворуч

Або якщо казати точно, то з центра Полтави до центра Харкова, відстань між містами складає 143010 метрів.

З Полтави до Харкова, їхати 7823 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Вітаємо на мапі маршруту з міста Полтава до Харкова. Дорога між містами Полтава - Харків вимірюється кілометрами, по даним гугл мап. Рухаючись на авто Містами України ви зможете узнати точний маршрут, що допоможе розрахувати витрата палива и вартість подорожі. Повна схема маршруту з Полтави до Харкова знаходиться відразу під мапою. З допомогою масштабу можна наближати мапу маршруту від Полтави, і побачити деталі шляху, також дізнатись яка краща дорога в Харків.
Щоб розрахувати новий маршрут з Полтави чи дорогу з Харкова, потрібно вибрати місто звідки почати шлях, місто призначення після чого натисніть кнопку розрахунку маршруту. Просто почніть писати назву потрібного міста з великої літери українською, та список зменшиться до кількох варіантів схожих міст. Карта працює тільки по дорогам України. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите карту маршруту та характеристики шляху. Ви дізнаєтесь відстань між українськими містами, як дістатися до Полтави, як дістатися в Харків або в сусідні міста країни. Маршрут побудований на даних мап гугл, де актуальні карти маршрутів між містами України.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту між містами може мінятися в залежності від погоди, та дорожніх пригод на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Полтави в місто Харків. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.