Детальний маршрут Рава-руська - Львів

 1. 0,2 кмПрямуйте на південь
 2. 0,2 кмПоверніть ліворуч у напрямку до вул. Володимира Івасюка
 3. 26 мПлавно поверніть ліворуч на вул. Володимира Івасюка
 4. 0,3 кмПоверніть праворуч на вул. Пантелеймона Куліша
 5. 0,5 кмПоверніть ліворуч на вул. М. Грушевського
 6. 0,5 кмПоверніть праворуч на вул. Ярослава Мудрого
 7. 56,5 кмПоверніть праворуч на вул. Львівська/E372/Е372/М09
  Продовжуйте рух по E372/Е372/М09
 8. 0,2 кмПлавно поверніть праворуч і виїдьте на автомагістраль ЧОП/CHOP/КИЇВ/KYIV
 9. 1,4 кмПриєднайтеся до потоку по вул. Богдана Хмельницького/М06/Н17
  Продовжуйте рух по вул. Богдана Хмельницького/М06
 10. 2,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Липинського/М06 у напрямку до готель НОТА БЕНЕ/hotel NOTA BENE/ЦЕНТР/ТРІСТАР АВТО ЕЛІТ/LAND ROVER VOLVO
 11. 2,3 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на просп. В'ячеслава Чорновола/E471/М06 у напрямку до ЦЕНТР
  Продовжуйте рух по E471/М06
 12. 0,1 кмРізко поверніть ліворуч на пл. Міцкевича/E471/М06

Або якщо казати точно, то з центра Рава-руської до центра Львова, відстань між містами складає 64847 метрів.

З Рава-руської до Львова, їхати 4334 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта маршруту з Рава-руської в Львів зроблена для допомоги у плануванні подорожей українськими містами. Відстань з Рава-руської до міста Львова розраховується автоматично, і допоможе дізнатися вартість поїздки. Наближаючи карту маршруту можна побачити всі селища і міста, що слідують дорогою. Якщо ви шукали як краще доїхати в Львів? то вище є детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг Рава-руська - Львів. Щоб прокласти новий маршрут від Рава-руської чи дорогу від Львова, оберіть місто початку маршруту, пункт призначення після чого почніть розрахунок маршруту. Просто почніть писати назву потрібного міста українською, та список зменшиться до кількох варіантів співзвучних міст. Мапа працює тільки дорогами України. Якщо дорога є, тоді ви побачите маршрут на карті та характеристики маршруту. Буде показано відстань між потрібними містами, як дістатися до міста Рава-руської, як доїхати в місто Львів чи до сусідніх міст. Маршрут буде побудований на даних мап гугла, де кращі дані про відстані між українськими містами.
Інформація на сайті мають лише рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та проблем на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Рава-руської в місто Львів.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.