Детальний маршрут Рівне - Хмельницький

 1. 74 мВирушайте на південь по вул. Міцкевича у напрямку до вул. Соборна
 2. 5,7 кмПродовжуйте рух по вул. Вячеслава Чорновола
 3. 3,6 кмПлавно поверніть праворуч на Е40/М06/Р05
 4. 0,2 кмПлавно поверніть ліворуч на Р05
 5. 0,2 кмПлавно поверніть праворуч на Е40/М06/Р05
 6. 0,5 кмВиїдьте на автомагістраль до Р05
 7. 37,4 кмПродовжуйте рух по Р05
 8. 0,1 кмПоверніть ліворуч на вул. Татарська/Р05
 9. 69,6 кмПоверніть праворуч на вул. Глібова/Р05
  Продовжуйте рух по Р05
 10. 30,0 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Р05 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ/ЧЕРНІВЦІ
 11. 0,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вул. Грушевського/Н03 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
 12. 43,0 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по вул. Грушевського/Н03 у напрямку до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
  Продовжуйте рух по Н03
 13. 2,2 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Старокостянтинівське шосе у напрямку до ВДАІ УМВС/УДАІ УМВС/ЦЕНТР/ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ
 14. 1,1 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська
 15. 11 мПоверніть ліворуч на вул. Володимирська

Або якщо казати точно, то з центра Рівного до центра Хмельницького, відстань між містами складає 194229 метрів.

З Рівного до Хмельницького, їхати 11242 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Вітаємо на мапі маршруту з Рівного в місто Хмельницький. Шлях між містами Рівне та Хмельницький рахується в км, за допомогою мап гугла. Подорожуючи на авто дорогами України ви зможете узнати найкращий маршрут, що допоможе розрахувати кількість пального и бюджет дороги. Покрокова схема маршруту до Хмельницького розташована знизу під картою. Використовуючи масштаб ви можете наблизити карту маршруту з Рівного, та дізнатися деталі дороги, і визначити яка краща дорога до Хмельницького.
Щоб прокласти мапу маршруту з міста Рівного або маршрут з Хмельницького, потрібно вибрати місто початку маршруту, та місто призначення та почніть розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву потрібного міста українською, та список зменшиться до пари варіантів схожих міст. Мапа працює тільки по українським дорогам. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите маршрут на карті і характеристики шляху. Буде показано відстань між містами України, як дістатися в місто Рівне, як дістатися в місто Хмельницький чи в інші міста України. Маршрут буде побудований за допомогою мап гугл, у котрих точні дані про відстані між містами України. Інформація на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту може мінятися в залежності від погоди, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Рівного в Хмельницький. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.