Детальний маршрут Рівне - Луцьк

  1. 74 мВирушайте на південь по вул. Міцкевича у напрямку до вул. Соборна
  2. 4,9 кмПоверніть праворуч на вул. Соборна
  3. 6,4 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Н22
  4. 55,8 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Н22
  5. 5,4 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Рівненська вул./вул. Устилузька/Н22 у напрямку до ЛУЦЬК/LUTSK
    Продовжуйте рух по Н22

Або якщо казати точно, то з центра Рівного до центра Луцька, відстань між містами складає 72604 метрів.

З Рівного до Луцька, їхати 4411 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Ви завітали на карту маршруту з міста Рівного до Луцька. Маршрут між містами Рівне і Луцьк вимірюється в кілометрах, з допомогою гугл мап. Подорожуючи на автомобілі дорогами України ви зможете побудувати найкращий маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати кількість пального и бюджет дороги. Детальна схема маршруту з Рівного описана відразу під картою. Використовуючи масштаб можна розглянути карту маршруту з Рівного, і побачити деталі вулиць, і визначити яка краща дорога в Луцьк.
У мережі є багато різних сайтів для побудови маршруту. У кожного свої переваги. Наш сервіс допоможе дізнатися як дістатися в Рівне, як дістатися в Луцьк, та розрахувати відстань з міста Рівного до Луцька. Щоб знайти новий маршрут з міста Рівного або в місто Луцьк, почніть писати українськими літерами назву міста. Якщо цей маршрут є, то з’явиться опис з деталями дороги. Мапа використовує значення карт гугл, що надають актуальні дані про дороги України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі від Рівного в місто Луцьк. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.