Детальний маршрут Сокиряни - Чернівці

 1. 51,1 кмВирушайте на північний захід по вул. Кобилянської/Р63
  Продовжуйте рух по Р63
 2. 0,2 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на Басарабська вул./Р63/Т2617 у напрямку до ЧЕРНІВЦІ
 3. 3,7 кмПлавно поверніть ліворуч на вул. Хотинська/Р63
  Продовжуйте рух по Р63
 4. 28,6 кмПоверніть праворуч на Р63/Т2631 (знаки ДАНКІВЦІ/ЧЕРНІВЦІ)
  Продовжуйте рух по Р63
 5. 46,9 кмПоверніть ліворуч на Н03 (знаки ЧЕРНІВЦІ)
 6. 1,8 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд у напрямку до ЧЕРНІВЦІ/CHERNIVTSI
 7. 2,6 кмПродовжуйте рух по вул. Московської Олімпіади
 8. 1,1 кмПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по вул. Московської Олімпіади
 9. 1,6 кмПоверніть праворуч на вул. Руська/P62/Р62
 10. 33 мПоверніть ліворуч на Центральна пл.

Або якщо казати точно, то з центра Сокирян до центра Чернівців, відстань між містами складає 137669 метрів.

З Сокирян до Чернівців, їхати 8213 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн мапа маршруту від міста Сокирян до Чернівців створена для планування подорожей по Україні. Відстань з Сокирян в місто Чернівці розраховане автоматом, що допоможе розрахувати вартість палива. Наближаючи карту маршруту можна розглянути всі міста і села, що слідують дорогою до Чернівців. Якщо ви шукали оптимальний шлях до Чернівців? згори розташований детальний опис маршруту, зі вказівниками по дорозі. Існує багато різних сайтів для розрахунку мапи маршруту. У кожного є плюси і мінуси. Сайт допоможе дізнатися як дістатися в Сокиряни, як дістатися в Чернівці, та розрахувати відстань від Сокирян до міста Чернівців. Щоб знайти новий маршрут з Сокирян або в місто Чернівці, впишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо такий маршрут існує, тоді ви побачите опис з деталями шляху. Мапа використовує значення google мап, котрі описують ситуацію про українські дороги.
Графік руху між містами та по вулицями несе суто рекомендаційний характер. Тому що маршрут розрахований на основі гугл карт. Наш сайт надає інформацію про маршруті для ознайомлення. При плануванні свого маршруту враховуйте погоду і стан доріг. Час в дорозі може змінитися в залежності від швидкісного режиму, часу доби та кількості тягучок. Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.