Детальний маршрут Соледар - Харків

 1. 6,0 кмПрямуйте на північний захід
 2. 2,0 кмПоверніть праворуч
 3. 6,0 кмПоверніть ліворуч на вул. Радянська/Т0513
  Продовжуйте рух по Т0513
 4. 19 мПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по Т0513
 5. 191 кмПоверніть праворуч на Е40/М03
 6. 15,5 кмПродовжуйте рух по Московський просп.
 7. 0,5 кмПлавно поверніть праворуч і продовжуйте рух по Московський просп.
 8. 0,4 кмПоверніть праворуч на пл. Конституції
 9. 0,2 кмПродовжуйте рух по вул. Сумська
 10. 0,1 кмПоверніть ліворуч на пров. Грабовського
 11. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Римарська
 12. 19 мПоверніть праворуч на Бурсацький узвіз
 13. 17 мПоверніть ліворуч

Або якщо казати точно, то з центра Соледара до центра Харкова, відстань між містами складає 221545 метрів.

З Соледара до Харкова, їхати 12655 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Це мапа оптимального маршруту від Соледара в місто Харків. Дорога між містами Соледар і Харків розраховується в км, з допомогою гугл карт. Рухаючись на автомобілі по дорогам України ви зможете узнати детальний маршрут, що допоможе порахувати споживання пального и вартість подорожі. Детальна схема маршруту з Соледара показана відразу під картою. З допомогою масштабу ви можете віддалити мапу маршруту від Соледара, і розглянути деталі маршруту, також дізнатись нюанси маршруту в місто Харкова. Щоб розрахувати інший маршрут від Соледара або маршрут з Харкова, оберіть місто звідки почати шлях, та місто призначення після чого запустіть розрахунку маршруту. Просто почніть писати назву потрібного міста з великої літери українськими літерами, та список зменшиться до кількох відповідних міст. Мапа працює тільки по дорогам України. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите маршрут на карті та опис маршруту. Ви дізнаєтесь відстань між потрібними містами, як дістатися в Соледар, як доїхати в Харків або в сусідні міста України. Маршрут буде побудований на основі мап гугла, де точні карти маршрутів між містами України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погоди, та ремонту на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Соледара в Харків. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.