Детальний маршрут Судова Вишня - Івано-Франківськ

 1. 0,3 кмВирушайте на захід по вул. Пекарська у напрямку до вул. Дмитрасевича
 2. 0,1 кмПоверніть праворуч на вул. Дмитрасевича
 3. 0,7 кмПоверніть праворуч на вул. Шевченка
 4. 0,8 кмПоверніть ліворуч на вул. 1-го Листопада
 5. 20,0 кмПоверніть праворуч на M11
 6. 20,7 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по M11
 7. 16,6 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на Кільцева дор./Е40 у напрямку до М06/ЧОП/CHOP/КИЇВ/KYIV/KING CROSS LEOPOLIS/СТРИЙ/гот. НАВАРІЯ-НОВА/hotel NAVARIYA-NOVA/ЛЬВІВ/LVIV/PALADA/вул. ЗЕЛЕНА/STRYI/ТЦ ПІВДЕННИЙ/садовий центр/РІК-АВТОЦЕНТР/КЛУБ РОСЛИН
 8. 0,1 кмПоверніть на виїзд у напрямку до ЛЬВІВ/L'VIV/ІВАНО-ФРАНКІВСЬК/IVANO-FRANKIVS'K
 9. 59,8 кмПоверніть ліворуч на Н09
 10. 2,4 кмПоверніть праворуч на вул. Галицька/Н09/Т1417 (знаки ІВАНО-ФРАНКІВСЬК/IVANO-FRANKIVSK)
  Продовжуйте рух по Н09
 11. 57,4 кмПродовжуйте рух прямо по Н09 (знаки ІВАНО-ФРАНКІВСЬК/IVANO-FRANKIVSK)
 12. 1,4 кмПродовжуйте рух по вул. Галицька (знаки ЦЕНТР)
 13. 86 мПоверніть ліворуч на пл. Ринок
 14. 36 мПоверніть праворуч і продовжуйте рух по пл. Ринок

Або якщо казати точно, то з центра Судової Вишні до центра Івано-Франківська, відстань між містами складає 180502 метрів.

З Судової Вишні до Івано-Франківська, їхати 10231 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Це карта оптимального маршруту від міста Судова Вишня до міста Івано-Франківськ. Дорога між містами Судова Вишня та Івано-Франківськ вимірюється в кілометрах, за допомогою мап гугл. Подорожуючи машиною українськими автодорогами ви можете узнати детальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати споживання палива и вартість подорожі. Детальна схема маршруту розташована знизу під мапою. Використовуючи масштаб можна розглянути маршрут від Судової Вишні, і побачити деталі дороги, також дізнатись яка краща дорога в Івано-Франківськ. Щоб прокласти новий маршрут від Судової Вишні чи дорогу від Івано-Франківська, потрібно вибрати місто відправлення, та місто призначення та почніть розрахунку маршруту. Починайте писати назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до кількох відповідних міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо дорога є, ви побачите карту маршруту та детальні характеристики поїздки. Буде розраховано відстань між потрібними містами, як дістатися до Судової Вишні, як дістатися до Івано-Франківська чи в сусідні міста країни. Маршрут побудований на даних карт гугл, у котрих актуальні дані про відстані між українськими містами.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Судової Вишні в місто Івано-Франківськ.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.