Детальний маршрут Вижниця - Чернівці

 1. 82 мВирушайте на північний захід у напрямку до Т2601
 2. 46,8 кмПоверніть праворуч на Т2601
 3. 3,3 кмПоверніть ліворуч на Т2601/Т2607
  Продовжуйте рух по Т2607
 4. 8,4 кмПоверніть праворуч на Н10
 5. 8,8 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вулиця Шевченка/Е85/М19/Н10 у напрямку до ЧЕРНІВЦІ/CHERNIVTSI
  Продовжуйте рух по Е85/М19/Н10
 6. 0,4 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд
 7. 40 мПлавно поверніть ліворуч у напрямку до вул. Гагаріна
 8. 86 мНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд
 9. 2,0 кмПродовжуйте рух по вул. Гагаріна
 10. 0,6 кмвул. Гагаріна повертає праворуч і переходить в вул. Головна
  Ця дорога може бути частково закрита в певні години або дні
 11. 60 мПоверніть ліворуч на Центральна пл.

Або якщо казати точно, то з центра Вижниць до центра Чернівців, відстань між містами складає 70593 метрів.

З Вижниць до Чернівців, їхати 4840 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Це карта оптимального маршруту від міста Вижниця до міста Чернівці. Дорога між містами Вижниця та Чернівці вимірюється в кілометрах, за допомогою мап гугл. Подорожуючи машиною українськими автодорогами ви можете узнати детальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати споживання палива и вартість подорожі. Детальна схема маршруту розташована знизу під мапою. Використовуючи масштаб можна розглянути маршрут від Вижниць, і побачити деталі дороги, також дізнатись яка краща дорога в Чернівці. Щоб прокласти новий маршрут від Вижниць чи дорогу від Чернівців, потрібно вибрати місто відправлення, та місто призначення та почніть розрахунку маршруту. Починайте писати назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до кількох відповідних міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо дорога є, ви побачите карту маршруту та детальні характеристики поїздки. Буде розраховано відстань між потрібними містами, як дістатися до Вижниць, як дістатися до Чернівців чи в сусідні міста країни. Маршрут побудований на даних карт гугл, у котрих актуальні дані про відстані між українськими містами.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах України. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Вижниць в місто Чернівці.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.