Детальний маршрут Южне - Миколаїв

 1. 18 мВирушайте на схід у напрямку до просп. Григорівського Десанту
 2. 1,2 кмНа 1 перехресті поверніть ліворуч на просп. Григорівського Десанту
 3. 0,4 кмПоверніть праворуч у напрямку до T1606 (знаки МИКОЛАЇВ)
 4. 2,7 кмПоверніть праворуч на T1606
 5. 79,8 кмПродовжуйте рух по Е58/М14
 6. 3,1 кмПлавно поверніть праворуч на вул. Веселинівська/Е58/М14
  Продовжуйте рух по Е58/М14
 7. 0,1 кмПродовжуйте рух по вул. Велика Морська (знаки ГОТЕЛЬ "МЕТАЛУРГ"/АКВАПАРК "ВОДОЛІЙ")
 8. 0,4 кмПоверніть ліворуч на вул. Фалєєвська
 9. 0,4 кмTurn right at the 3rd cross street onto вул. Адміральська

Або якщо казати точно, то з центра Южного до центра Миколаєва, відстань між містами складає 88362 метрів.

З Южного до Миколаєва, їхати 4646 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Перед Вами мапа маршруту з Южного в місто Миколаїв. Шлях між містами Южне і Миколаїв розраховується в км, по даним гугл карт. Рухаючись на авто українськими містами ви зможете узнати оптимальний маршрут, що допоможе розрахувати споживання палива и вартість поїздки. Покрокова схема маршруту з Южного до Миколаєва розташована відразу під картою. Використовуючи масштаб можна масштабувати маршрут від Южного, і розглянути деталі вулиць, а так само дізнатись яка краща дорога в місто Миколаєва.
Існує ще багато інших сервісів для розрахунку карти маршруту. У кожного є переваги. Наш сервіс допоможе дізнатися як доїхати в Южне, як доїхати в Миколаїв, та розрахувати відстань від міста Южного до міста Миколаєва. Щоб розрахувати інший маршрут з міста Южного або в місто Миколаїв, напишіть українськими літерами назву міста. Якщо цей маршрут існує, з’явиться детальний опис маршруту. Мапа з маршрутом використовує дані карт гугл, котрі дають кращі дані про українські дороги. Графік руху між населеними пунктами та по вулицями несе рекомендаційний характер. Тому що маршрут створений за допомогою карт гугла. Сервіс Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлювальних цілей. Для планування маршрутів враховуйте погоду і стан доріг. Час в дорозі може змінитися в залежності від швидкості автомобіля, часу доби та пробок.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.