Детальний маршрут Заліщики - Івано-Франківськ

 1. 0,6 кмВирушайте на південний захід у напрямку до вул. Крушельницької
 2. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Крушельницької
 3. 16,3 кмПоверніть праворуч на вул. Степана Бандери/Е85/М19
  Продовжуйте рух по Е85/М19
 4. 24,2 кмПоверніть ліворуч на Р24
 5. 0,9 кмПоверніть праворуч на P20/Р20
 6. 40,2 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по P20/Р20
 7. 4,3 кмПоверніть праворуч
 8. 6,9 кмПродовжуйте рух по P20/Р20
 9. 4,3 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на H18/Н18
 10. 10,7 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд на вулиця Т. Шевченка/H18/Н18
  Продовжуйте рух по H18/Н18
 11. 1,1 кмПродовжуйте рух по вул. Незалежності
 12. 0,7 кмПоверніть праворуч на вул. Залізнична
 13. 0,5 кмПоверніть ліворуч на вул. Гаркуші
 14. 0,9 кмПродовжуйте рух по вул. Василіянок
 15. 0,7 кмПоверніть ліворуч на вул. Галицька
 16. 86 мПоверніть ліворуч на пл. Ринок
 17. 36 мПоверніть праворуч і продовжуйте рух по пл. Ринок

Або якщо казати точно, то з центра Заліщиків до центра Івано-Франківська, відстань між містами складає 112622 метрів.

З Заліщиків до Івано-Франківська, їхати 7280 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Перед Вами карта маршруту з міста Заліщиків в місто Івано-Франківськ. Шлях між містами Заліщики і Івано-Франківськ вимірюється в кілометрах, з допомогою карт гугла. Рухаючись на авто українськими автодорогами ви можете побудувати точний маршрут, що в свою чергу допоможе розрахувати кількість пального и вартість подорожі. Повна схема маршруту Заліщики - Івано-Франківськ показана відразу під мапою. З допомогою масштабу ви можете масштабувати маршрут з Заліщиків, і розглянути деталі дороги, і визначити як краще доїхати до міста Івано-Франківська. В Інтернеті багато різних сайтів для побудови карти маршруту. У кожного свої плюси і мінуси. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як дістатися в Заліщики, як доїхати в Івано-Франківськ, та розрахувати відстань від міста Заліщиків до міста Івано-Франківська. Щоб розрахувати інший маршрут з міста Заліщиків або в Івано-Франківськ, впишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо такий маршрут є, ви побачите опис з деталями шляху. Мапа з маршрутом використовує значення карт google, що описують ситуацію про українські дороги.
Дані на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Маршрут може мінятися в залежності від погоди, та дорожніх пригод на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі з Заліщиків в Івано-Франківськ. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.