Детальний маршрут Запоріжжя - Дніпропетровськ

 1. 7,4 кмВирушайте на північний захід по просп. Соборний/H08 у напрямку до Центральний бул.
  Продовжуйте рух по H08
 2. 7,4 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Каширське ш./H08 у напрямку до ДНІПРОПЕТРОВСЬК/НІКОПОЛЬ
 3. 57,9 кмНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Каширське ш./H08
  Продовжуйте рух по H08
 4. 6,5 кмH08 повертає ліворуч і переходить в Запорізьке ш./H08
  Продовжуйте рух по Запорізьке ш.
 5. 1,1 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Запорізьке ш. у напрямку до вул. ГЕНЕРАЛА ПУШКІНА/APPOLO торгово розважальний комплекс
 6. 1,9 кмПоверніть праворуч на просп. Богдана Хмельницького (знаки ХАРКІВ/Юридична консультація)
 7. 0,2 кмПоверніть праворуч на просп. Пилипа Орлика
 8. 2,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Січових Стрільців
 9. 0,3 кмПоверніть ліворуч на просп. Дмитра Яворницького

Або якщо казати точно, то з центра Запоріжжя до центра Дніпропетровська, відстань між містами складає 84832 метрів.

З Запоріжжя до Дніпропетровська, їхати 5287 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Мапа маршруту від Запоріжжя до Дніпропетровська створена для кращих подорожей по Україні. Відстань від Запоріжжя в місто Дніпропетровськ розраховується автоматично, і допоможе дізнатися вартість поїздки. Наближаючи мапу маршруту можна розглянути населені пункти, які дорогою. Якщо ви шукали як краще доїхати до Дніпропетровська? для цього вище розташований детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг Запоріжжя - Дніпропетровськ. Існує багато інших сервісів для пошуку маршрутів. Кожен з них має свої відмінності. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як дістатися в Запоріжжя, як дістатися в Дніпропетровськ, та розрахувати відстань з міста Запоріжжя до міста Дніпропетровська. Щоб знайти інший маршрут з міста Запоріжжя або в місто Дніпропетровськ, почніть писати українськими літерами назву міста. Якщо маршрут вже побудований, і є, тоді ви побачите опис з деталями маршруту. Карта маршрутів використовує дані мап гугл, що дають кращі дані про українські дороги. Інформація на сайті мають лише рекомендаційний характер, та створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту може мінятися в залежності від погодних умов, та ремонту на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може поміняти час в дорозі з Запоріжжя в місто Дніпропетровськ.
Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.