Детальний маршрут Житомир - Хмельницький

 1. 30 мПрямуйте на південь
 2. 51,3 кмНа кільці виконайте з’їзд на вулиця Леха Качинського/Н03
  Продовжуйте рух по Н03
 3. 1,2 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Н03/Т2309
 4. 29,5 кмНа кільці поверніть на 3-ій з’їзд на Н03 у напрямку до ЛЮБАР/ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
 5. 3,4 кмПоверніть праворуч на вулиця Лесі Українки/Н03/Р32 (знаки ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ/КРЕМЕНЕЦЬ)
  Продовжуйте рух по Н03/Р32
 6. 41,5 кмПоверніть ліворуч на вул. Карла Маркса/Н03 (знаки ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)
  Продовжуйте рух по Н03
 7. 3,4 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд у напрямку до ЦУКРОЗАВОД
 8. 3,0 кмТримайтеся ліворуч
 9. 2,7 кмПлавно поверніть ліворуч
 10. 2,1 кмПоверніть праворуч на вулиця Меджибіжська/Т2326 (знаки ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)
 11. 41,3 кмПоверніть ліворуч на вул. 1 Травня/Н03 (знаки ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)
  Продовжуйте рух по Н03
 12. 2,2 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Старокостянтинівське шосе у напрямку до ВДАІ УМВС/УДАІ УМВС/ЦЕНТР/ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ
 13. 1,1 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська
 14. 11 мПоверніть ліворуч на вул. Володимирська

Або якщо казати точно, то з центра Житомира до центра Хмельницького, відстань між містами складає 182867 метрів.

З Житомира до Хмельницького, їхати 10374 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Інтерактивна мапа маршруту з Житомира в Хмельницький створена для кращих подорожей дорогами. Відстань з Житомира в Хмельницький автоматично розраховано, і допоможе дізнатися вартість поїздки. Масштабуючи карту з маршрутом можна побачити всі населені пункти, які дорогою до Хмельницького. Якщо ви шукали кращу дорогу до Хмельницького? для цього вище представлений детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг. В Інтернеті багато різних сайтів для пошуку мапи маршруту. Кожен має свої недоліки. За допомогою нашого сайту дізнайтеся як дістатися в Житомир, як доїхати в Хмельницький, та розрахувати відстань від міста Житомира до Хмельницького. Щоб розрахувати інший маршрут з Житомира або в Хмельницький, впишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо цей маршрут існує, тоді ви побачите детальний опис дороги. Мапа з маршрутом використовує дані google карт, що надають актуальні дані про українські дороги. Дані на сайті мають рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Мапа маршруту між містами може мінятися в залежності від погодних умов, та проблем на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може збільшити час в дорозі від Житомира в Хмельницький. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.