Про "Карту України"

Карта України - це проект, створений для людей, що цікавляться містами, вулицями, і селами України.

Умови користування сайтом

Дані правила поширюються на всіх справжніх і майбутніх відвідувачів і користувачів сайту "Карта України" (kartaukrainy.com.ua) (далі Сайт). Адміністрація зберігає за собою право змінювати дані правила у будь-який час на свій розсуд без попереднього повідомлення. Факт відвідування цього Сайту та (або) будь-який з його сторінок вважається підтвердженням ознайомлення та згоди відвідувача з викладеними нижче основними правилами і правовою інформацією про сьогодення Сайті і розміщені на ньому матеріали. Особам, які не згідні з умовами, викладеними нижче, відвідувати Сайт забороняється. У разі порушення цих правил, Адміністрація залишає за собою право застосувати всі допустимі законом засоби по відношенню до порушників.

Помилки на Сайті

Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки й неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах "як є" (as is), без будь-яких гарантій, явних, так і неявних.

Адміністрація не несе відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів на форумі і(або) сайті. Думка Адміністрації може не збігатися з думкою і позицією авторів статей та коментарів. У той же час Адміністрація сайту намагається не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України.

Відмова від гарантій

Адміністрація відмовляється від гарантій будь-якого виду, що стосуються будь-якої інформації, представленої на Сайті, як прямо відноситься до Сайту, так і згаданої у матеріалах Сайту. Ні при якій ситуації Адміністрація та (або) її дилери не будуть нести відповідальність за будь-які спеціальні, непрямі, опосередковані, а також будь-які інші види і (або) шкоди, які виникли в результаті використання та які виникли (або) у зв'язку з використанням інформації, розташованої на Сайті.

Адміністрація не несе відповідальності і не дає гарантій відносно наступних питань, а саме:

відповідності Сайту і його функціональних можливостей вимогам відвідувача;
відсутність перебоїв і помилок, своєчасності, надійності і безпеки роботи Сайту та його функцій;
точності і надійності результатів використання Сайту і його функцій; усунення помилок і недоліків;
відсутність комп'ютерних вірусів або інших джерел помилок на Сайті або його сервері.


При завантаженні або отриманні матеріалів Сайту іншими шляхами, користувач несе повну і особисту відповідальність за шкоду, заподіяну комп'ютера, або втрату даних, обумовлених завантаженням згаданих матеріалів.

Посилання на інші веб-сайти

Сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов'язаний з даним Сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Адміністрація не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, рад або заяв, зроблених на цих сайтах. Адміністрація не несе ні прямої ні непрямої відповідальності за шкоду або збитки, що виникають або нібито виникли в зв'язку з використанням продуктів або матеріалів, розміщених на сайтах третіх осіб, пов'язаних з цим Сайтом посиланнями. Адміністрація не дає жодних рекомендацій щодо інших сайтів, посилання на які можуть бути розташовані на сторінках цього Сайту. Правила використання даного Сайту не поширюються на інші сайти, на які може бути здійснений перехід з даного Сайту.

Посилання на Сайт

Вважається, що особи, які розміщують на своїх сайтах посилання на цей Сайт дають експліцитний згоду на виконання наступних вимог, а саме:

попередньо запросити згоду Адміністрації на розміщення на сайті третьої особи посилання на даний Сайт;
не включати Сайт до складу кадру на сайті третьої особи і розмістити на своєму сайті пряме посилання на Сайт Адміністрації;
уникати дій і заяв, що передбачають наявність партнерських відносин між третіми особами й цим Сайтом;
гарантувати, що розміщується посилання не ідентифікує Адміністрацію в явної або неявної формі як організацію, що є спонсором або прихильником діяльності стороннього сайту, компанії або організації, і не містить неправдивою, що вводить в оману або образливої інформації про Адміністрації.


Наявність посилання на Сайт Адміністрації не дає сайту, на якому вона розміщена, прав на використання інформаційних матеріалів, назв, логотипів, графічних матеріалів або торгових марок Адміністрації та (або) третіх осіб, за винятком випадків, обумовлених в окремих письмових угодах, підписаних власником відповідних прав.

Використання даних зворотного зв'язку

Будь-які коментарі або матеріали, надіслані на адресу Адміністрації, включаючи дані зворотного зв'язку, всі види запитів, коментарів, пропозицій і будь-яких інших відгуків, безумовно, не вважаються конфіденційними. Адміністрація не має жодних зобов'язань будь-якого виду щодо такої інформації, і буде вільна використовувати, відтворювати, поширювати і публічно демонструвати такі коментарі та матеріали без будь-яких обмежень. Адміністрація також буде вільна використовувати будь-які ідеї, поняття, ноу-хау або методи, що містилися в таких матеріалах для будь-якої мети взагалі, включаючи виробництво продукції, включає такі ідеї, концепції або методи.

Використання інформації, що міститься на Сайті

Використання документів (інформаційні розділи, прес-релізи, сторінки баз даних і часті запитання), що знаходяться на даному Сайті, дозволене, за умови, що:

наведене нижче повідомлення про авторські права вказується на всіх копіях, при цьому зазначаються як попередження про авторські права так і сьогодення дозволене повідомлення;
документи з Сайту використовуються виключно для інформаційних і некомерційних чи особистих цілей, і документи не будуть копіюватися або розміщуватися на сервері мережі і не будуть передаватися по каналах і в засобах масової інформації;
ніякі зміни в документи не вносяться.


За винятком вищезазначеного, всі інші дії будуть витлумачені як непряме, навмисне або будь-яке інше привласнення ліцензії або прав на патент, торгову марку або присвоєння авторських прав Адміністрації або третьої особи. Використання документів у будь-яких інших цілях заборонено законом, і може призвести до виникнення цивільної або кримінальної відповідальності. Адміністрація має право скасувати цей дозвіл у будь-який час і будь-яке таке використання повинно бути припинено після отримання письмового повідомлення від Адміністрації. При будь-якому використанні матеріалів Сайту в мережі Інтернет гіперпосилання (hyperlink http://kartaukrainy.com.ua) обов'язкове. По всіх виниклих питань, пов'язаних з використанням матеріалів Сайту, слід звертатися до Адміністрації.

Безпека інформації

При обміні повідомленнями електронною поштою з Адміністрацією слід пам'ятати про те, що таємність переданих через Інтернет даних не гарантована. При пересиланні повідомлень електронної пошти, які містять конфіденційну інформацію, без шифрування відповідальність за можливий витік інформації в результаті пересилання через Інтернет покладається на ініціатора обміну повідомленнями.

Торгові марки

Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

Правовласникам:

Якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст, і ін), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.