Детальний маршрут Вінниця - Хмельницький

 1. 0,7 кмВирушайте на захід по вул. Соборна у напрямку до вул. Архітектора Артинова
  Частково платна дорога
 2. 0,1 кмПродовжуйте рух по пл. Гагаріна
 3. 3,9 кмПродовжуйте рух по Хмельницьке ш.
 4. 0,5 кмПродовжуйте рух прямо по Хмельницьке ш.
 5. 25,4 кмПриєднайтеся до потоку по Е50/М12
 6. 75,6 кмПоверніть праворуч на вул. Соборна/Е50
  Продовжуйте рух по Е50
 7. 8,7 кмПродовжуйте рух по Е50/М12
  Продовжуйте рух по М12
 8. 1,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Трудова
 9. 2,2 кмПоверніть праворуч на вул. Прибузька
 10. 0,8 кмПоверніть ліворуч на вул. Свободи/М12/Н03
 11. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Проскурівська

Або якщо казати точно, то з центра Вінниці до центра Хмельницького, відстань між містами складає 119154 метрів.

З Вінниці до Хмельницького, їхати 6320 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Карта визначення маршруту з міста Вінниця в місто Хмельницький зроблена для допомоги у плануванні подорожей українськими містами. Відстань з Вінниці в Хмельницький розраховується автоматично, і допоможе прикинути витрати на бензин. Наближаючи карту з маршрутом ви зможете розглянути всі села і міста, що розташовані по дорозі. Якщо ви шукали як краще доїхати до Хмельницького? то вище представлений детальний опис маршруту, з назвами доріг.
У мережі є багато різних сервісів для пошуку карти маршруту. У кожного свої переваги. Сайт допоможе дізнатися як доїхати в Вінниця, як дістатися в Хмельницький, та відстань з Вінниці до Хмельницького. Щоб знайти новий маршрут з міста Вінниці або в місто Хмельницький, впишіть українськими літерами назву потрібного міста. Якщо маршрут вже побудований, і існує, тоді ви побачите опис з деталями маршруту. Мапа використовує дані google карт, що надають актуальні дані про українські дороги.
Графік руху між містами та по дорогах має рекомендаційний характер. Тому що маршрут розрахований на основі гугл мап. Сервіс Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлювальних цілей. При плануванні маршруту враховуйте погоду і стан доріг. Час в дорозі може помінятися в залежності від швидкісного режиму, часу доби та кількості заторів.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.