Детальний маршрут Житомир - Луцьк

 1. 61 мВирушайте на північний захід у напрямку до вул. Київська
 2. 2,5 кмНа кільці виконайте з’їзд на вул. Перемоги/E583/М21
 3. 77 мПоверніть праворуч на пл. Визволення/E583/М21 (знаки КОРОСТЕНЬ/КИЇВ)
 4. 10,3 кмПоверніть ліворуч на пл. Визволення/М21
  Продовжуйте рух по М21
 5. 168 кмНа роздоріжжі тримайтеся ліворуч, рухайтеся за знаками Е40/ЧОП/М06/CHOP і виїжджайте на Е40/М06
 6. 2,1 кмТримайтеся ліворуч, щоб продовжити рух по вул. Київська
 7. 3,5 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по вул. Київська
 8. 6,0 кмПродовжуйте рух по вул. Соборна
 9. 6,4 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Н22
 10. 55,8 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд і продовжуйте рухатись по Н22
 11. 5,4 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на Рівненська вул./вул. Устилузька/Н22 у напрямку до ЛУЦЬК/LUTSK
  Продовжуйте рух по Н22

Або якщо казати точно, то з центра Житомира до центра Луцька, відстань між містами складає 260705 метрів.

З Житомира до Луцька, їхати 12424 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн карта розрахунку маршруту з Житомира до Луцька зіставлена для кращих подорожей дорогами України. Відстань від Житомира в Луцьк автоматично розраховано, що допоможе розрахувати вартість палива. Масштабуючи карту з маршрутом ви зможете розглянути всі селища і міста, які по дорозі. Ви шукали оптимальний шлях в Луцьк? згори розташований детальний опис маршруту, з поворотами, трасами і назвами доріг.
Щоб побудувати мапу маршруту з міста Житомира або дорогу від Луцька, оберіть місто початку шляху, та пункт призначення після чого почніть розрахунку маршруту. Починайте вводити назву міста з великої літери українською, та список скоротиться до кількох схожих міст. Мапа будує маршрут тільки по українським дорогам. Якщо дорога є, то ви побачите карту маршруту та деталі шляху. Буде розраховано відстань між обраними містами, як дістатися до Житомира, як дістатися в місто Луцьк чи до інших міст країни. Маршрут побудований за допомогою мап гугла, у котрих актуальні дані про відстані між містами України.
Дані на сайті мають рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту між містами може мінятися в залежності від погоди, та дорожніх пригод на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі з Житомира в місто Луцьк. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.