Карта Галича, Івано-Франківської області

Галич: українське місто. Онлайн карта Галича допоможе знайти вулиці міста, райони, проспекти, будинки. Керувати мапою Галича досить просто, пересувати дану карту та масштабувати. Стандартно мапа показує точну схему вулиць міста з номерами будинків. У карти є декілька режимів між якими можна переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на мапі, та мапа з супутника з деталізованими фотографіями міста Галич. Додатково ви можете побачити панораму вулиць міста Галич, просто перемістіть ярлик чоловічка на потрібну вулицю на карті Галича.
Знайти вулицю, будинок чи адресу можна в розділі пошук вулиці в Галичі. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, де інформація регулярно оновлюється. На сторінці є таблиця маршрутів з Галича. Щоб побудувати маршрут з Галича, або розрахувати відстань між містами Івано-Франківської області перейдіть в розділ пошук маршруту в меню. Інші карти України та карти міст можна побачити в розділі Цікаві Карти.
Вітаємо на карті Галича, повідомляємо що ці мапи безкоштовні. Данні для карти Галича взяті з гугл карт та карти яндекс, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про карту Галича: країна - Україна, область - Івано-Франківська область, Галич, координати - 49.124957:24.727907. В Галичі живе 6495 мешканців. Вітаємо з переглядом мапи Галича українською мовою.