Карта Харкова, Харківської області

Ви потрапили на карту Харкова це одне з міст нашої країни. Одне з міст Харківської області. Онлайн карта Харкова може змінюватись з мапи схема вулиць міста в супутникову мапу, яка може включати карту доріг України. На мапі можна знайти дані про місто Харків, та інші міста Харківської області. Масштаб мапи знаходиться справа на мапі. Збільшивши масштаб карти можна буде побачити детальну карту, а також будинки та дороги Харкова.
Знайти будинок, вулицю чи адресу можна в розділі пошук вулиці в місті Харків. Пошук вулиці бере інформацію з карт гугл та яндекс, котрі є найактуальнішими. Для зручності є таблиця маршрутів з міста Харків. Щоб побудувати маршрут до Харкова, або знайти відстань між містами України перейти в Пошук Маршруту. Інші цікаві карти та карти міст знаходяться в розділі цікаві карти.
Ви на Карті Харкова, повідомляємо що використання сервісу є безкоштовним. Данні для карти Харкова взяті з гугл мап та яндекс карт, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про мапу Харкова: Україна, Харківська область, місто Харків, координати - 49.993499:36.230376. В Харкові живе 1470902 людей. Ви на сторінці карти Харкова українською мовою.