Карта Херсона, Херсонської області

Херсон - файне місто. Карта Херсона це сервіс що допоможе знайти інформацію про всі вулиці міста, райони, площі та будинки. Керувати картою Херсона досить просто, карту можна пересувати або змінити масштаб. По замовчуванню мапа показує точну мапу вулиць з номерами будинків. Карта має два режими між якими ви можете переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на карті, та другий - режим карти гугл з супутника з детальним виглядом міста Херсон. За бажанням ви можете ввімкнути панораму вулиць Херсона, просто поставте фігурку чоловіка на потрібну вулицю на мапі.
Знайти вулицю, будинок можна за допомогою розділу пошук вулиці в Херсоні. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, зі свіжими даними. Для швидкого доступу є таблиця маршрутів з міста Херсон. Щоб знайти маршрут з Херсона, або розрахувати відстань між містами України потрібно перейти в розділ пошук маршруту в меню. Інші карти України та карти міст можна побачити в розділі Цікаві Карти.
Вітаємо на карті Херсона, повідомляємо що цей сервіс є безкоштовним. Данні для карти Херсона беруться з популярних гугл карт та карти яндекс, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про карту Херсона: Україна, Херсонська область, Херсон, координати - 46.635413:32.616867. В Херсоні живе 328360 осіб. Вітаємо з переглядом мапи Херсона українською.