Карта Києва, Київської області

Місто Київ це одне з міст в Україні. Місто знаходиться в межах Київської області. Інтерактивна мапа Києва може змінювати вигляд з мапи схеми вулиць в супутникову карту, яка може включати мапу доріг. Карта допоможе знайти інформацію про місто Київ, та сусідні міста поблизу Києва. Керування масштабом мапи знаходиться справа на мапі. Змінивши масштаб мапи ви побачите детальну мапу міста, будинки та дороги.
Знайти вулицю, провулок можна за допомогою розділу пошук вулиці в Києві. Пошук вулиці бере інформацію з мап гугл та яндекс, де інформація регулярно оновлюється. На сторінці є список нових з Києва. Щоб знайти маршрут з Києва, або дізнатись відстань між містами України потрібно перейти в розділ Пошук Маршруту. Інші карти України та мапи світу знаходяться в блоці цікаві карти.
Ви на Карті Києва, повідомляємо що цей сервіс є безкоштовним. Початкові данні для мапи взяті з карт гугла та яндекса, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про мапу Києва: Україна, область - Київська область, Київ, координати - 50.450097:30.523397. В Києві живе 2847200 осіб. Ви на сторінці карти Києва українською мовою.