Карта Олександрії, Кіровоградської області

Олександрія: місто в Україні. Карта Олександрії онлайн допоможе знайти вулиці у місті, райони, проспекти, будинки. Керувати мапою Олександрії не складно, мапу можна пересувати або змінити масштаб. Стандартно мапа показує точну схему вулиць міста з будинками. У карти є декілька режимів між якими ви можете переключатися. Це схема міста з вулицями на будинками на мапі, та другий - супутникова мапа з детальним виглядом міста Олександрія. Додатково ви можете переглянути панораму вулиць Олександрії, для цього перемістіть ярлик чоловічка у потрібне місце на карті.
Знайти будинок, вулицю на мапі можна в розділі пошук вулиці в місті Олександрія. Для пошуку вулиці використовуються данні гугл карт та яндексу, зі свіжими даними. На сторінці є список маршрутів з Олександрії. Щоб побудувати маршрут до Олександрії, або знайти відстань між містами Кіровоградської області перейти в пошук маршруту в меню. Додаткові карти України та мапи світу знаходяться в блоці цікаві карти.
Якщо хотіли знайти де знаходиться Олександрія? - В Україні, місто Кіровоградської області, Географічні координати 48.671620:33.116788. В Олександрії проживає: 93357 громадян.
Сервіс карта України використовує публічні данні від карт гугл та яндекс, де актуальна інформація про карту Олександрії. Мапа міста Олександрія українською допоможе як жителям Олександрії так і для туристів Олександрії. Пошук вулиці Олександрії безкоштовний і не має обмеження.