Карта Рівного, Рівненської області

Рівне: файне місто. Карта Рівного це сервіс що може знайти вулиці міста, райони, провулки та будинки. Керувати картою Рівного не складно, пересувати дану карту і масштабувати. Стандартно на мапі показано детальну мапу міських вулиць з номерами будинків. У карти є два режими між якими ви можете переключатися. Це схема міста з вулицями на будинками на карті, другий це супутникова мапа тобто фото з космосу міста Рівне. Також можливо ввімкнути панораму вулиць міста Рівне, просто поставте фігурку чоловіка на потрібну вулицю на карті Рівного.
Знайти вулицю, будинок можна за допомогою розділу пошук вулиці в місті Рівне. Пошук вулиці бере інформацію з гугл карт та яндексу, зі свіжими даними. Для швидкого доступу є список популярних маршрутів з міста Рівне. Щоб знайти маршрут з Рівного, або розрахувати відстань між містами Рівненської області потрібно перейти в розділ Пошук Маршруту. Інші карти України та карти міст знаходяться в розділі цікаві карти.
Ви на Карті Рівного, попереджаємо що використання сервісу є безкоштовним. Данні для мапи взяті з карт гугла та яндекса, є найкращими, котрі є свіжими та точними. Інформація про мапу Рівного: країна - Україна, область - Рівненська область, місто Рівне, координати - 50.619898:26.251611. В місті проживає близько 248813 людей. Вітаємо з переглядом мапи Рівного українською.