Детальний маршрут Львів - Тернопіль

 1. 0,1 кмВирушайте на північний захід по пл. Міцкевича/E471/М06 у напрямку до вул. Миколи Коперника
  Продовжуйте рух по E471/М06
 2. 66 мПоверніть ліворуч на вул. Беринди/вул. Петра Дорошенка
 3. 0,6 кмПоверніть ліворуч на просп. Свободи/E471/М06
  Продовжуйте рух по E471/М06
 4. 0,1 кмПоверніть ліворуч на вул. Володимира Винниченка/H02 (знаки І. ФРАНКІВСЬК)
 5. 118 кмПоверніть праворуч на вул. Личаківська/H02 (знаки Личаківське кладовище/Lychakiv cemetery/Музей народної архітектури/Folk architecture museum)
  Продовжуйте рух по H02
 6. 8,1 кмПоверніть ліворуч на P41 (знаки Е85/ЛУЦЬК/М19/LUTSK/БРОДИ)
 7. 5,2 кмПоверніть праворуч на P39 (знаки ТЕРНОПІЛЬ/Р39)
 8. 87 мНа кільці поверніть на 1-ий з’їзд
 9. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Богдана Хмельницького (знаки ЗНИЙ ВОКЗАЛ)
 10. 91 мПоверніть праворуч на вул. Качали
 11. 0,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Івана Франка
 12. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Чорновола

Або якщо казати точно, то з центра Львова до центра Тернополя, відстань між містами складає 133642 метрів.

З Львова до Тернополя, їхати 7550 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Це мапа оптимального маршруту з міста Львів в місто Тернопіль. Відстань між містами Львів - Тернопіль розраховується в км, використовуючи дані від мап гугл. Подорожуючи автомобілем дорогами України ви можете знайти оптимальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати кількість палива и бюджет дороги. Покрокова схема маршруту Львів - Тернопіль розташована знизу під мапою. З допомогою масштабу ви можете віддалити мапу маршруту від Львова, і побачити деталі шляху, і визначити як краще доїхати в місто Тернополя.
Щоб прокласти інший маршрут від міста Львова або дорогу з Тернополя, оберіть місто початку маршруту, пункт призначення та запустіть розрахунку маршруту. Просто почніть вводити назву потрібного міста кирилицею, та список зменшиться до пари варіантів схожих міст. Мапа дійсна лише дорогами України. Якщо маршрут можливий, тоді ви побачите карту маршруту і характеристики маршруту. Ви дізнаєтесь відстань між містами України, як доїхати в місто Львів, як дістатися в місто Тернопіль або до сусідніх міст країни. Маршрут побудований на даних мап гугл, де точні карти маршрутів між українськими містами.
Опис руху між населеними пунктами та по вулицями несе суто рекомендаційний характер. Оскільки карта маршруту створена на основі карт гугл. Сервіс Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлювальних цілей. Для планування маршруту враховуйте погоду і стан дороги. Час в дорозі може мінятися в залежності від швидкісного режиму, часу доби та пробок.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.