Карта Шостки, Сумської області

Шостка: місто в Україні. Карта Шостки це сервіс що допоможе знайти вулиці у місті, райони, провулки та будинки. Керувати мапою Шостки досить просто, карту можна пересувати і масштабувати. Стандартно мапа показує детальну мапу міських вулиць з будинками. Ця карта має декілька режимів між якими ви можете переключатися. Це режим схеми міста з вулицями на будинками на карті, другий це режим карти гугл з супутника тобто фото з космосу Шостки. За бажанням ви можете ввімкнути гугл панораму Шостки, для цього перемістіть ярлик чоловічка у потрібне місце на мапі.
На цій мапі ви зможете відшукати вулиці та будинки, провулки. Щоб розпочати пошук впишіть назву вулиці та натисніть кнопку Пошук вулиці. Ще на мапі можна прокласти маршрут з Шостки та розрахувати відстань до міста Шостка. Маршрут та відстань розраховується по даним від гугл карт. На карті Шостки є розділ з популярними маршрутами з міста Шостки. Також є список нових вулиць котрі шукають жителі Шостки. Додатково на карті Шостки є список міст з області. Тому відстань між містами біля Шостки розрахувати не важно.
Ви на Карті Шостки, попереджаємо що ці мапи безкоштовні. Данні для карти Шостки взяті з гугл мап та яндекс карт, котрі є найкращими та точними. Інформація про карту Шостки: Україна, область - Сумська область, Шостка, координати - 51.865941:33.476087. Населення Шостки 87130 осіб. Вітаємо з переглядом карти Шостки українською.