Карта Сваляви, Закарпатської області

Свалява - файне місто. Карта Сваляви це сервіс що допоможе знайти інформацію про всі вулиці міста, райони, площі та будинки. Керувати картою Сваляви досить просто, карту можна пересувати або змінити масштаб. По замовчуванню мапа показує точну мапу вулиць з номерами будинків. Карта має два режими між якими ви можете переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на карті, та другий - режим карти гугл з супутника з детальним виглядом міста Свалява. За бажанням ви можете ввімкнути панораму вулиць Сваляви, просто поставте фігурку чоловіка на потрібну вулицю на мапі.
Знайти вулицю, будинок можна за допомогою розділу пошук вулиці в Сваляві. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, зі свіжими даними. Для швидкого доступу є таблиця маршрутів з міста Свалява. Щоб знайти маршрут з Сваляви, або розрахувати відстань між містами України потрібно перейти в розділ пошук маршруту в меню. Інші карти України та карти міст можна побачити в розділі Цікаві Карти.
Вітаємо на карті Сваляви, повідомляємо що цей сервіс є безкоштовним. Данні для карти Сваляви беруться з популярних гугл карт та карти яндекс, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про карту Сваляви: Україна, Закарпатська область, Свалява, координати - 48.539709:22.996269. В Сваляві живе 17145 осіб. Вітаємо з переглядом мапи Сваляви українською.