Карта Сватового, Луганської області

Сватове: це місто в Україні. Сайт Мапа міста Сватове допоможе знайти інформацію про вулиці у місті, райони, площі та будинки. Керувати картою Сватового дуже просто, карту можна пересувати і змінити масштаб. По замовчуванню мапа показує детальну мапу міських вулиць з номерами будинків. Ця карта має декілька режимів між якими можна переключатися. Перший це режим план міста з вулицями на будинками на карті, та режим карти гугл з супутника тобто фото з космосу Сватового. Додатково ви можете ввімкнути гугл панораму Сватового, для цього перенесіть значок з людиною на вулицю на карті.
Знайти вулицю, провулок на карті можна в розділі пошук вулиці в Сватовому. Для пошуку вулиці використовуються данні карт гугл та яндекс, котрі є найактуальнішими. На сторінці є список популярних маршрутів з Сватового. Щоб побудувати маршрут з Сватового, або дізнатись відстань між містами України перейти в Пошук Маршруту. Інші карти України та мапи міст знаходяться в розділі цікаві карти.
Вітаємо на карті Сватового, попереджаємо що цей сервіс є безкоштовним. Початкові данні для мапи взяті з карт гугла та яндекса, котрі є найкращими та точними. Коротка інформація про мапу Сватового: країна - Україна, область - Луганська область, місто Сватове, координати - 49.409276:38.162050. В Сватовому живе 19495 мешканців. Вітаємо з переглядом мапи Сватового українською мовою.