Карта Умані, Черкаської області

Ви потрапили на карту Умані - це одне з 460 міст України. Одне з міст Черкаської області. Онлайн мапа Умані може змінюватись з карти плану вулиць в супутникову карту, яка може накласти карту доріг. На мапі можна знайти дані про Умань, та найбільші міста Черкаської області. Керування масштабом мапи знаходиться справа знизу. Збільшивши масштаб карти ви побачите детальну мапу міста, будинки та дороги Умані.
Знайти вулицю, провулок чи адресу можна в розділі пошук вулиці в місті Умань. Пошук вулиці бере інформацію з карт гугл та яндекс, котрі є найактуальнішими. На мапі міста є таблиця маршрутів з Умані. Щоб побудувати маршрут з Умані, або розрахувати відстань між містами Черкаської області перейти в Пошук Маршруту. Інші цікаві карти України та карти міст відображені на сторінці вище.
Якщо хотіли знайти де розташований Умань? - Україна, місто Черкаської області, Координати 48.750807:30.219694. В Умані проживає: 88735 людей.
Сайт карта України використовує данні карт гугла та яндекса, де завжди актуальна інформація про карту міста Умань. Мапа міста Умань українською мовою корисний для мешканців Умані так і для туристів Умані. Пошук вулиці в Умані безкоштовний та без обмежень.