Карта Вінниці, Вінницької області

Ви потрапили на карту Вінниці це одне з міст України. Місто знаходиться в межах Вінницької області. Онлайн карта Вінниці може змінюватись з мапи схеми вулиць на карту з супутника, яка може включати мапу доріг. Карта допоможе знайти інформацію про місто Вінниця, та сусідні міста Вінницької області. Керування масштабом карти розташований с правого боку. Збільшивши масштаб мапи ви зможете побачити детальну карту Вінниці, номери будинків та дороги Вінниці.
На цій мапі міста Вінниця можливо відшукати вулицю, будинок, провулок та адресу. Для цього просто впишіть назву вулиці і натисніть Пошук. Ще на мапі ви можете прокласти маршрут з міста Вінниця та показати відстань між містами. Маршрут та відстань будується по картам від гугла. На сторінці є розділ з популярними маршрутами з міста. Також є список нових вулиць якими цікавляться гості Вінниці. Для користувачів на карті Вінниці є список інших міст біля Вінниці. Відстань між містами Вінницької області дуже легко знайти.
Вітаємо на карті Вінниці, попереджаємо що використання сервісу є безкоштовним. Данні для мапи беруться з популярних гугл карт та карти яндекс, які є найкращими та найбільш актуальними. Коротка географічна інформація про карту Вінниці: країна - Україна, область - Вінницька область, місто Вінниця, координати - 49.233082:28.468213. Населення Вінниці 356665 мешканців. Ви на сторінці мапи України українською.