Карта Запоріжжя, Запорізької області

Місто Запоріжжя це місто України. Одне з міст Запорізької області. Інтерактивна мапа Запоріжжя це карта котру можна перемкнути з карти плану вулиць на карту з супутника, яка також може накласти мапу доріг. Карта допоможе знайти інформацію про місто Запоріжжя, та інші міста поблизу Запоріжжя. Керування масштабом карти розташований с правого боку. Збільшивши масштаб мапи можна буде побачити детальну карту Запоріжжя, а також будинки та дороги Запоріжжя.
Знайти потрібну вулицю, будинок можна в розділі пошук вулиці в Запоріжжі. Пошук вулиці бере інформацію з карт гугл та яндекс, зі свіжими даними. Для швидкого доступу є список популярних маршрутів з Запоріжжя. Щоб побудувати маршрут до Запоріжжя, або дізнатись відстань між містами України перейдіть в розділ Пошук Маршруту. Інші цікаві карти та карти міст відображені на сторінці вище.
Перед вами мапа Запоріжжя, попереджаємо що використання сервісу є безкоштовним. Данні для карти Запоріжжя взяті з гугл мап та яндекс карт, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про Запоріжжя: країна - Україна, область - Запорізька область, Запоріжжя, координати - 47.838796:35.139561. В місті проживає 815256 осіб. Вітаємо з переглядом карти Запоріжжя українською.