Карта Житомира, Житомирської області

Житомир: місто в Україні. Карта Житомира онлайн може знайти вулиці у місті, райони, провулки та будинки. Користуватися картою Житомира досить просто, пересувати дану карту і масштабувати. Стандартно мапа показує точну мапу міських вулиць з номерами будинків. У карти є декілька режимів між якими ви можете переключатися. Це схема міста з вулицями на будинками на карті, другий це супутникова мапа з детальним виглядом міста Житомир. Також можливо побачити гугл панораму Житомира, для цього перемістіть фігурку чоловічка у потрібне місце на карті.
Знайти вулицю, будинок на мапі можна в розділі пошук вулиці в Житомирі. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, котрі є найактуальнішими. На сторінці є таблиця маршрутів з міста Житомир. Щоб знайти маршрут з Житомира, або знайти відстань між містами Житомирської області перейдіть в розділ пошук маршруту в меню. Інші цікаві карти України та мапи міст можна побачити в розділі Цікаві Карти.
Перед вами мапа Житомира, повідомляємо що цей сервіс є безкоштовним. Початкові данні для мапи беруться з популярних гугл мап та яндекс карт, котрі є найкращими та точними. Інформація про карту Житомира: країна - Україна, Житомирська область, місто Житомир, координати - 50.254646:28.658665. В місті проживає близько 284236 осіб. Вітаємо з переглядом мапи України українською.