Детальний маршрут Миколаїв - Одеса

 1. 0,6 кмВирушайте на північний захід по вул. Адміральська у напрямку до вул. Соборна
 2. 0,1 кмПоверніть ліворуч на вул. Пушкінська/P06/Е58/М14/Р06
 3. 0,9 кмНа 1 перехресті поверніть праворуч на вул. Нікольська/Е58/М14 (знаки ОДЕСА/ODESA/НОТАРІУС/вул. НІКОЛЬСЬКА/Перша українська гімназія ім. М. Аркаса)
 4. 120 кмПоверніть праворуч на вул. Велика Морська/Е58/М14 (знаки технічний центр МАЗ ТЕХНОТОРГ/ОДЕСА/ODESA/вул. В. МОРСЬКА)
  Продовжуйте рух по М14
 5. 8,3 кмПлавно поверніть праворуч на Миколаївська дор./М14
  Продовжуйте рух по М14
 6. 0,4 кмПродовжуйте рух по вул. Пастера
 7. 1,5 кмвул. Пастера повертає праворуч і переходить в вул. Старопортофранківська
 8. 0,1 кмПоверніть ліворуч на пров. Топольського
 9. 57 мПоверніть праворуч на Ковальська вул.

Або якщо казати точно, то з центра Миколаєва до центра Одеси, відстань між містами складає 132351 метрів.

З Миколаєва до Одеси, їхати 7302 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Онлайн карта маршруту з міста Миколаїв в Одеса створена для планування подорожей українськими містами. Відстань з міста Миколаїв в Одеса розраховується автоматично, і допоможе вам розрахувати вартість палива. Наближаючи мапу маршруту можна побачити всі селища і міста, що розташовані дорогою до Одеси. Якщо ви шукали кращу дорогу до Одеси, для цього вище є детальний опис маршруту, з назвами доріг.
В Інтернеті багато різних сервісів для пошуку маршрутів. У кожного є недоліки. Наш сервіс допоможе дізнатися як доїхати в Миколаїв, як дістатися в Одеса, та відстань від Миколаїва до міста Одеси. Щоб знайти інший маршрут з міста Миколаїва або в місто Одеса, почніть писати українськими літерами назву потрібного міста. Якщо такий маршрут є, тоді з’явиться детальний опис маршруту. Карта маршрутів використовує значення google мап, котрі надають актуальні дані про українські дороги. Графік руху між населеними пунктами та по вулицями має рекомендаційний характер. Тому що маршрут створений за допомогою карт гугл. Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлення. Для планування свого маршруту враховуйте погоду і стан дороги. Час в дорозі може змінитися в залежності від швидкості автомобіля, часу доби та заторів. Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.