Карта Дніпропетровська, Дніпропетровської області

Місто Дніпропетровськ - це одне з 460 міст України. Місто Дніпропетровської області. Інтерактивна карта Дніпропетровська може змінювати вигляд з карти схеми вулиць в карту з супутника, яка також може накласти карту доріг. Карта дозволяє знайти інформацію про місто Дніпропетровськ, та інші міста поблизу Дніпропетровська. Керування масштабом мапи знаходиться справа знизу. Збільшивши масштаб мапи ви зможете побачити детальну карту, а також будинки та дороги.
Знайти вулицю, провулок можна в розділі пошук вулиці в Дніпропетровську. Пошук вулиць використовує данні карт гугл та яндекс, зі свіжими даними. На мапі міста є список популярних маршрутів з Дніпропетровська. Щоб побудувати маршрут до Дніпропетровська, або дізнатись відстань між містами України потрібно перейти в розділ пошук маршруту в меню. Інші цікаві карти та мапи міст знаходяться в блоці цікаві карти.
Ви на Карті Дніпропетровська, повідомляємо що використання сервісу є безкоштовним. Початкові данні для мапи взяті з карт гугла та яндекса, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка географічна інформація про карту Дніпропетровська: країна - Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, координати - 48.464717:35.046181. В Дніпропетровську живе 1065008 осіб. Ви на сторінці мапи Дніпропетровська українською мовою.